„Kdybych byla na zápase sama, tak bych si utkání asi užila více. Malému se to asi moc nelíbilo,“ usmívala se po zápase Handlová. Nejlepší exekutorka sedmimetrových hodů v české historii prošla mnoha českými kluby a dlouhou dobu působila také v kádru české reprezentace. Proti silnému soupeři by si dravá křídelnice ráda zahrála. „Určitě bych byla radši na palubovce a bojovala s holkami. Na tribuně jsem hodně nervózní,“ řekla Handlová, které házená chybí. „Když něco děláte několik let, tak vás to nepřestane jen tak bavit,“ pronesla.

Handlová nehraje osm měsíců. Bývalá opora Brittermu se zranila na začátku března, kdy půl minuty před koncem utkání s ŠKP Bratislava zbytečně přistrčila ve vyložené šanci jednu z protihráček a byla přísně vyloučena. Při obranném zákroku si navíc šikovná křídelnice poranila pravé koleno a sezona pro ni skončila. „Moc mě to mrzí. Jsem smutný, je to obrovská škoda. Doufám, že to nebude konec její kariéry,“ pravil tehdy veselský kouč Peter Sabadka..

Handlová na návrat ale nepomýšlí. „Můj comeback není moc reálný,“ řekla skvělá házenkářka. „Říká se nikdy neříkej nikdy, ale já už se na palubovky asi nevrátím. Mám nějaký věk a taky jiné povinnosti,“ pravila Handlová.

Podle ní navíc hráčky Veselí její pomoc nepotřebují. „Holky mají dobrou formu, hrají skvěle. Myslím, že klidně mohou vyhrát celou interligu,“ dodal Handlová.