Téměř poprvé od začátku sezony jste nastoupila do utkání místo zraněné Vinklárkové. Jak se vám hrálo?

V okamžiku, kdy jsem nastoupila na hrací plochu jsem byla trochu nervózní, ale v průběhu několika minut to ze mě opadlo a snažila jsem se podat co nejlepší výkon.

První ostrý start a hned čtyři branky. Když jste šla na hřiště, čekala jste takovou brankovou bilanci?

Upřímně jsem to nečekala a byla jsem ráda za tuto příležitost. Každopádně jsem byla odhodlaná každou svou střeleckou příležitost co nejlépe využít.

V minulém rozhovoru se spoluhráčka Olšovská zmínila, že byste chtěly na Slavii získat body. Čím to bylo, že jste prohrály? Jaká byla nálada v šatně před zápasem?

Všichni jsme věřili, že když zopakujeme výkony z posledních utkání (výhra s Michalovcemi a Olomoucí - pozn. red.), tak budeme moct uspět i v Edenu. Bohužel v utkání se Slavií jsme nedokázaly efektivně využívat střelecké příležitosti a rovněž se nám nedařilo v obranné fázi tak, jak jsme chtěly.

Nakonec jste na Slavii prohrály rozdílem šesti branek. Jaká byla atmosféra po utkání a cesta zpět na jih Moravy?

Hodně nás to mrzelo. Cestou zpět byla znát únava a frustrace. Nicméně věřím, že se z chyb poučíme a do dalšího zápasu půjdeme s větší herní chutí a bojovnou náladou.

V příštím kole budete hostit nováčka ze slovenských Bánovců. Hodonín je doma dokázal o gól porazit. S čím do tohoto zápasu půjde veselské družstvo?

Rozhodně soupeře nepodceníme a připravíme se na něj. Do dalšího zápasu půjdeme v plném nasazení, abychom ztrátové body z dosavadních dvou proher napravily.

LUCIE BYDŽOVSKÁ