Sezonu jste zakončili fotbalem proti fanouškům. Máte vůbec ráda nejoblíbenější spor­t?

Mně fotbal nevadí, já ho hraji ráda. Hráváme ho často na tréninku. Mladším holkám se to sice moc nelíbí, ale my starší jsme s ním spokojené.

Máte za sebou zřejmě náročné období. Oslavili jste titul pořádně?

Až tak náročné to zase nebylo. Měli jsme to rozdělené. Nejprve jsme slavili přímo po zápase, pak jsme byli ve sklípku a teď je to zase až po týdnu. Takže se to dá zvládnout.

Získali jste druhý mistrovský titul v historii klubu. Takže hodnocení muselo být hodně příjemné?

Sezonu není třeba hodnotit. Byla po všech stránkách super. Já jsem na titul čekala čtrnáct let. Když jsme ho vyhráli poprvé, tak jsem byla těhotná. Takže já jsem spokojená.

Trenérskou kariéru ukončil i zkušený kouč Zerzáň. Myslíte, že je to pro Veselí velká ztráta?

Myslím si, že udělal pro Veselí to nejlepší, co mohl. Sezona byla úspěšná, takže má právo skončit. Byli jsme s ním spokojení. Teď přijdou mladší trenéři a věřím, že budeme spokojení i s novým trenérem.

Veselí povede v příští sezoně slovenský kouč Peter Sabadka. Znáte ho?

Známe ho pouze z působení v Trenčíně. Byl se za námi v úterý podívat, ale zatím nám neříkal vůbec nic.

O vaší kariéře se teď hodně spekuluje. Takže budete pokračovat nebo ne?

S manželem bychom chtěli další dítě, ale všichni okolo nás přemlouvají, ať s tím ještě počkáme. Nechávám si chvilku na rozmyšlenou. Uvidíme, jak se nakonec rozhodnu.

Takže do letní sezony nastoupíte?

Ta nám začíná 7. července. Začneme se připravovat sami, protože Sabadka zároveň vede i slovenskou juniorku. O týden později bychom měli odjet na soustředění.