Házenkářky Hodonína narazily na silného soka ze Šaľy, se kterým prohrály 17:37. O svém vítězství rozhodly Slovenky už v prvním poločase, když domácím vsítily dvacet branek. Hodonín jich vstřelil pouze osm.

Skvěly výkon v bráně znovu předvedla mladá Barbora Zichová, jež zabránila nejméně deseti gólům. Její snaha mezi třemi tyčemi, však vysoké prohře nezabránila. "Myslím si, že na začátku utkání jsem se chytla a potom jsem v dobrých výkonech pokračovala, ale na výhru to bohužel nestačilo. Zápas jsme si prohrály vlastními chybami," popsala mladá gólmanka Zichová.

Hostující hráčky Šaľy si v Hodoníně otevřely střelnici. Nejméně polovina branek padla z protirychlých útoků.
"Jsem spokojený, protože dnes nebylo cílem zvítězit, ale zkusit si věci, které trénujeme na tréninku. V obraně se nám celkem dařilo. Na postavenou defenzívu jsme dostali pouze dvanáct gólů, což je s takovým soupeřem dobré. Nejsem spokojený s výsledkem, ale s hrou. Na druhé straně mě zklamal útok. Hlavně spojky, které měli malou produktivitu střelby," řekl trenér Hodonína René Kumpán.

HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa 17:37 (8:20)

Sestava a branky Hodonína: Barbora Zichová (Darina Zvoničová) - Diana Poláchová 2, Alžbeta Tóthová 4, Valerie Smetková 1, Petra Jadamíková 2, Andrea Jastrábová, Natálie Gärtnerová 2, Šárka Pospíšilová, Nikola Kalinová 1, Annamária Patrnčiaková 2, Bára Krejčíková 1, Hedvika Nováková, Simona Višňovská 2, Brabora Vavroušková, Michaela Budayová. Diváci: 153.