Proti hodonínským hráčkám se nepostavil žádný odevzdaný tým. Olomouci patří v nejvyšší soutěži osmá příčka a na jih Moravy dorazila v nejsilnější sestavě. „O tom, že soupeř bral utkání vážně, svědčilo i velké naštvání olomouckého trenéra. Zora duel rozhodně neodchodila, přehráli jsme ji však bojovným týmovým výkonem," pochvaloval si předseda klubu Radek Bičan.

DVA Z JIŽNÍ MORAVY

V poháru tak Hodonín napodobil interligové Veselí nad Moravou, které do čtvrtfinále proniklo po výhře 44:23 nad Jindřichovým Hradcem, další jihomoravský zástupce z Ivančic se loučí se soutěží po prohře 21:38 s taktéž interligovou Porubou. „Ve čtvrtfinále 21. prosince může dojít na regionální derby s Veselí, osobně si víc přeju třeba Písek. Chceme hrát hlavně doma," přemítal předseda.

Hodonín vede první ligu o tři body a ve čtvrtek si ověřil, že se může měřit i s elitními celky. „Řeči o postupu dál zatím nejsou na místě. Budeme to probírat s vedením klubu v zimě," uvedl Bičan. „Po sportovní stránce si myslím, že by družstvo obstálo. Jenže máme hrozně úzký kádr," podotkl Gärtner.