Klub SKST Stavoimpex Hodonín využil možnosti přihlásit se do extraligy jako druhý celek prvoligové tabulky v poslední sezoně, která nebyla dokončena kvůli pandemii koronaviru. Hlavním cílem bude především záchrana v nejvyšší soutěži, a tak vedení klubu už ohlásilo výraznou posilu pro nadcházející ročník.

Ilustrační foto
Po dvou letech zpět! Zbrojovka se vrací do první ligy

Novou tváří v týmu je Patrik Klos, který poslední dvě sezony působil v německém celku SV Union Velbert, hrajícím třetí Bundesligu. „Důvodem mého návratu byl bohužel koronavirus. Byl jsem domluven na další sezónu, ale náš šéf mi vypověděl smlouvu, takže jsem si musel začít hledat něco v České republice. Měl jsem nabídky i z jiných klubů a rozhodoval jsem se. Nakonec ale volba padla právě na Hodonín,“ uvedl Klos pro server ping-pong.cz.

Hodonínské ženy budou už tradičně favoritem domácí extraligy a zároveň se představí opět v prestižní Lize mistryň. Jako nasazený tým se představí ve skupině D, kde narazí na německý Berlín, který je letos vyřadil ve čtvrtfinále. Třetí tým skupiny vzejde z kvalifikace, do níž zasáhne také další český zástupce z Moravského Krumlova.