Osmý ročník znovu pořádá pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška a starosty města Hodonína Igora Taptiče společně se Střediskem volného času TK Classic Hodonín.

Na Slovácku tak po roce opět zazní tóny latinskoamerických a standardních tanců. Letos se mohou organizátoři pyšnit pořádáním nejvyšších soutěžím tedy Taneční ligy juniorů, mládeže i dospělých.

V Hodoníně se proto představí naprostá špička českého sportovního tance. Mezi ní nebudou chybět ani páry pořádajícího klubu TK Classic, které budou v mnohých kategoriích bojovat o nejvyšší příčky.

„V sobotu bude určitě stát za to hlavní program mezi jedenáctou a třináctou hodinou, kdy budou soutěžit junioři v rámci Taneční ligy. V neděli bude jistě mimořádně atraktivní Galaprogram, který začíná dvě hodin odpoledne. To diváky strhnou do víru tance páry prestižní kategorie dospělých, opět v rámci Taneční ligy a kategorie A," láká příznivce do hlediště předseda TK Classic Hodonín a hlavní organizátor akce Stanislav Chovančík.

Ten věří, že diváci vytvoří tanečním párům báječnou kulisu. Na parketu nebudou chybět ani přední čeští tanečníci, kteří se objevili v předchozích sériích Star Dance. „Pátá řada startuje už 3. listopadu, tedy těsně před hodonínskou soutěží. Diváci uvidí například Jana Ondera nebo Václava Masaryka, který hájí barvy hodonínského klubu," pronesl Chovančík.

Taneční festival

Předprodej vstupenek (od čtvrtka 25. října) –

Informační centrum města Hodonína, Národní třída 25SVČ Hodonín, náměstí Bohuslava Martinů 5, Hodonín Bažantnice

Cena vstupenek na den: 80 Kč (studenti a důchodci), 120 Kč (dospělí), děti do deseti let v doprovodu rodiče zdarma. V předprodeji sleva 20 %.

Více informací na telefonním čísle 725 341 591, emailové adrese classictk@seznam.cz nebo na www.tkclassic.cz.