Na výhře se podílely sestry Klára a Markéta Ševčíkovy, které byly nasazeny i v minulém klání proti Rakouskému Linzu, ale výherně vyšly až z úterního duelu proti mládežnické slovenské reprezentaci. Svou kvalitu rovněž prokázala Kateřina Pěnkavová, která v této soutěži obhajuje roli favoritky.

V hale TEZA se podle minulých kol čekal vyrovnaný boj, ale již po úvodní čtyřhře sester Ševčíkových bylo zřejmé, že hostující družstvo se nejspíše na vetší odpor nezmůže. To se nakonec i potvrdilo, když domácí tým vyhrál i další zápasy večera. Jediný bod pro stranu Slovenska získala Uriková, která za stavu 5:0 pro Hodonín porazila domácí Kláru Ševčíkovou 3:1 na sety. Hodonín si po této výhře zajistil druhou příčku ve čtyřčlenné tabulce, která zaručuje postup do další fáze Superligy žen. Před Jihomoravankami stojí na prvním místě doposud neporažený rakouský celek Linz AG-FROSCHBERG, se kterým se hodonínská děvčata znovu utkají 5. prosince.

Další zápas sehrají hodonínské stolní tenistky 21. listopadu proti maďarské reprezentaci do 21 let od 18 hodin v hale TEZA.

Superliga žen, Skupina C
SKST Mart Hodonín – Slovensko U21 6:1.
Klára Ševčíková, Markéta Ševčíková – Monika Uriková, Julia Dzelinská 3:1 (3,-6,5,6), Klára Ševčíková – Julia Dzelinská 3:0 (11,2,1), Kateřina Pěnkavová – Paula Čermáková 3:1 (-10,8,2,4), Markéta Ševčíková – Monika Uriková 3:0 (8,5,5), Kateřina Pěnkavová – Julia Dzelinská 3:0 (6,1,6), Klára Ševčíková – Monika Uriková 1:3 (7,-12,-3,-8), Markéta Ševčíková – Paula Čermáková 3:0 (1,7,6).