Dopoledne bojovalao mistra České republiky kategorie U17, ve které zápasili i futsalisté Tanga Hodonín. Odpoledne se potom představily týmy ze skupiny U19, kde měly zastoupení pouze celky z Brna. Hodoňané v silné konkurenci svých soupeřů skončili na stříbrné příčce, se kterou se stali vicemistry České republiky.  „Na to, že jsme ještě před nedávnem poskládali úplně nový tým juniorů, je to velký úspěch. Kluci ukázali, že hrát umějí, a že dokážou poměřit síly i s těmi nejlepšími. Musím hráčům poděkovat za předvedený výkon nejenom za finále, ale za celou sezonu,“ řekl po turnaji vedoucí klubu FC Tango Hodonín Jiří Štěrba.

Výsledky U17:
Tango Hodonín – SK Olympik Mělník 3:2 (2:2). Chomutov – Helas Brno 6:3 (3:1).
O třetí místo:SK Olympik Mělník – Helas Brno 1:1 ( po penaltách 1:3). Finále:Tango Hodonín – Chomutov 3:5 (2:4).
Pořadí: 1. Chomutov, 2. Tango Hodonín, 3. Helas Brno, 4. SK Olympik Mělník.
Nejlepší brankář: Vít Soukup (Tango Hodonín).

Hodonínští futsalisté nejdříve sehráli zápas s Olympikem Mělník, nad kterým těsně zvítězili v poměru 3:2. Ve finále poté poměřili síly se soupeřem z Ústeckého kraje Chomutovem. Finálový duel začali lépe hosté, kteří se už ve druhé minutě ujali vedení. Avšak Tango po pěkné souhře z kopačky Křiváka vyrovnalo na 1:1.

Emotivně vypjatý zápas přinesl na obou stranách několik gólových šancí. Ale až ta z desáté minuty vytěžila Chomutovu druhou branku. Ačkoliv se Hodoňané snažili, hru diktovali převážně hosté, kteří po dělovce Maršálka navyšovali na 3:1.

Minutu před koncem prvního poločasu si vzal slovo domácí Hromek, jenž po samostatné akci snížil na 2:4. Po přestávce hra nabrala na obrátkách. I když hráči Chomutova vedli, stále byli při střelecké chuti.

V pětatřicáté minutě již po čtvrté v utkání rozvlnil síť Hodoňanů sám kapitán Chomutova Tykal, který navýšil na 5:1. Tango sice ještě v sedmatřicáté minutě vybojovalo po šestém faulu soupeře penaltu, ale z té už Hromek výsledek pouze kosmeticky upravil na konečných 3:5. „O Chomutovu jsme věděli, že bude velmi silným sokem. Ale kluci to odedřeli a i druhému místu jsme velmi rádi, neboť to nikdo nečekal,“ dodal na závěr Štěrba.