Čtvrté kolo začalo tradičně, a to střetem papírově silnějšího týmu Tanga A proti Vlkoši. Do vedení se po střele Novosadové dostaly Vlkošanky, které držely se sokem krok až do dvaadvacáté minuty. Od této chvíle prakticky Hodonín soupeři nic nedovolil. Tango se gólem na 3:2 uklidnilo a s přehledem dotáhlo utkání do vítězného konce 6:2.

Výsledky 4. kola
Tango Hodonín A – Vlkoš 6:2 (2:2), Blahová 2, Podrazilová, Konečná, Lokajová, Horáčková – Novosadová, Madajová.
Nástěnky – Ocmanice 7:0 (5:0), Honková 3, Koplíková 2, Odehnalová, Kratochvílová.
Vlkoš – Tango B 12:0 (9:0), Horňáčková 2, Koplíková, Strmisková, Sležková, Hanáčková, Mezihoráková, Lukešová, Novosadová, Lipková, Aujeská, Hlaváčová.
Ocmanice – Tango A 2:9 (0:4), Řezáčová 2 – Skupinová 5, Blahová 2, Podrazilová, Lokajová.
Tango B – Nástěnky 0:11 (0:11), Honková 4, Koplíková 3, Vejlupková, Šimková, Odehnalová, Špičková.
Ocmanice – Vlkoš 0:5 (0:3), Svatošová 2, Dohnálková, Lukešová, Hlaváčová.
Nástěnky – Tango A 5:0 (2:0), Šimková 2, Odehnalová 2, Koplíková.
Tango B – Ocmanice 0:4 (0:2), Řezáčová 2, Kafková, Nováčková.Vlkoš – Nástěnky 0:1 (0:1), Odehnalová.
Tango A – Tango B 15:0 (15:0), Blahová 9, Skupinová 5, Pavková.

Zápas dvou velkých rivalů a aspirantů na postup nepřinesl hodonínským futsalistkám potřebnou výhru. Utkání jasně ovládly Nástěnky, které již ve druhé minutě zásluhou Markéty Koplíkové vedly 1:0.

Nicméně Tango se nehodlalo jen tak vzdát a po inkasovaném gólu si hned vytvořilo několik příležitostí. Ale ani jeden z pokusů neskončil v síti Nástěnek. Proto poločasové skóre zůstalo beze změny. Po obrátce se v sedmnácté minutě síť Tanga zavlnila podruhé.

O pět minut později bylo pro hodonínské hráčky ještě hůře, když se po individuální akci prosadila Šimková, aby mohla náskok Nástěnek zvýšit na 3:0. Tangu se nepodařilo soupeři vstřelit ani jeden gól.

Navíc si z důležitého duelu odnesly pětku. „Škoda té prohry. Myslím si, že pět gólů jsme si nezasloužily a rozhodně nás to mrzí. Na druhé straně, když neproměňujeme šance, které máme, tak nemůžeme vyhrávat. Nicméně druhá smolná branka a nejméně tři tutovky nás vyřadily ze hry,“ řekla po utkání s Nástěnkami útočnice Hodonína Alexandra Blahová.

V předposledním zápase sobotního programu sahaly Vlkošanky dlouho po senzaci turnaje, a to sebrat body neohroženému vítězi akce, který měl problémy nováčkovi vsítit branku. „Dobře chytající gólmanka Vlkoše dělala vrásky zkušeným brněnským matadorkám. Holky hrály odhodlaně, ale nakonec zápas rozhodla jediným gólem kapitánka Nástěnek Odehnalová,“ okomentoval situaci trenér Vlkoše Josef Novosad.

Až v posledním utkání se rozhodlo o nejlepší střelkyni turnaje, kterou byla oceněna Alexandra Blahová z Tanga A, jež si v klání proti Tangu B zapsala devět zásahů.