„Přicházím do pro mě známého prostředí. Vést družstvo v MOL Lize je pro mě obrovská výzva. Velmi se těším na vzájemnou spolupráci. Chci poděkovat vedení HK Hodonín za nabídku, která mě velmi překvapila, zároveň ale potěšila,“ uvedl Milan Adi.

Na Slovácko se vrací po několika letech. „Tehdy ale byla moje úloha jiná než teď. Je výhoda, že některé hráčky zůstaly, družstvo tedy není pro mě úplně neznámé. Jako hlavní trenér jsem ještě nepůsobil v nejvyšší ženské soutěži, pouze polovinu sezony jsem měl možnost dělat asistenta,“ připomíná.

Adi v Hodoníně střídá Jiřího Havláta, který odešel do Zlína.

Rodák z Vranova nad Topľou v minulosti vedl ženy Partizánského, naposledy byl v Michalovcích. Dorostenky Iuventy v sezonách 2021/22 a 2022/23 dovedl až k mistrovskému titulu. Loni v létě převzal mladší dorostenky, letos v lednu ale na vlastní žádost skončil.

Nyní se k házené vrací zpět. Pokusí se pozvednout Hodonín, který po návratu do MOL Ligy obsadil poslední dvanácté místo a svoji příslušnost mezi česko-slovenskou obhájil v baráži proti vítězi první české ligy Sokol Vršovice.