Hodonínské SKST ČSAD reprezentovaly ve východních Čechách Ilčíková, Tušlová, Pyskatá a Blechová a nejvíc se jim dařilo ve čtyřhře. Tam se ve finále střetly Pyskatá s Tušlovou proti páru Blechová, Studenovská (Humpolec). Ze zlata se po pětisetovém dramatu radoval dubňanskohumpo­lecký pár.

Čtvrtou medaili pro Hodonín, bronzovou, získala Denisa Pyskatá ve smíšené čtyřhře spolu Janem Vašíčkem z Břeclavi. Až v semifinále nestačili na duo Petrovová, Vévoda, kterému podlehli ve čtyřech sadách – 1:3.

Ve dvouhře se nejvíc dařilo odchovankyni SKST Dubňany a člence hodonínského mládežnického centra – Barboře Blechové. Ta se probojovala mezi posledních osm. Ve čtvrtfinále byla nad její síly Petrovová z Frýdlantu. „Našim hráčkám se v dvouhrách nedařilo. Tak jsme spolu s Alenou Vachovcovou a Martinem Gasnárkem odjížděli z Jaroměře sice zklamaní, ale s odhodláním nadále bojovat a tvrdě pracovat,“ prohlásil hodonínský kouč Ján Medvecký. Ten si spolu s Gasnárkem za přemíru snahy pomoci svěřencům ve čtvrtfinále vysloužil žluté karty.