Jako mladší junioři se nenechali zaskočit spojením kategorie se staršími juniory a prvním místem potvrdili svoji příslušnost k absolutní špičce juniorského sportovního tance České republiky. Svými výkony tak tento pár navázal na úspěchy své trenérky Lenky Chovančíkové, která ve svých juniorských letech spolu s P. Kubátem rovněž sbírala jeden úspěch za druhým.

Stejně dobře se dařilo u odborné poroty v zábavné taneční show Sta Dance…když hvězdy tančí, zpěvačce Monice Absolonové s trenérem a tanečníkem hodonínského klubu Václavem Masarykem. Oblíbený pár však obdržel od diváků nejméně hlasů prostřednictvím SMS zpráv z mobilních telefonů a skončil v soutěži České televize třetí.

„Odcházím s pocitem, že jsem skvělá tanečnice,“ řekla Absolonová na tiskové konferenci po skončení pořadu. Potěšilo ji zejména vysoké ocenění poroty, která dnes patrně poprvé udělila čtyři nejvyšší známky právě za její quickstep, který s tanečním partnerem předvedla. Od odborníků tak dostali zdaleka nejvíce hlasů ze všech tří párů.

Absolonová zdůraznila, že rozhodně není zklamána „bronzovou“ pozicí. „Je to soutěž, ale pro nás je to kus života a velké dřiny. Všem tanečníkům se hluboko klaním. Jsem na sebe pyšná a je to pro mě povzbuzení. Zvítězila jsem nad sebou, nad svou leností i nad (fyzickou) bolestí, kterou jsem zažila,“ řekla ČTK zpěvačka, která měla při soutěži vážné problémy se zády.

Podle porotce Zdeňka Chlopčíka právě Absolonova se svým partnerem předvedla nejlepší výkon. Upozornil zároveň, že v soutěži jde především o zábavu. Spíše než o techniku tance jde mnohdy o sympatie diváků, míní.

O vítězi čtvrté řady soutěže diváci rozhodnou 18. prosince. Ve finále si rozdají herec Pavel Kříž s tanečnicí Alicí Stodůlkovou a zpěvačka Aneta Langerová s Michalem Kurtišem.