"Pro diváky to byl dobrý zápas. Celkově nás určitě potěšil," usmíval se po velmi povedeném utkání Petr Šturma. Ten spolu se spoluhráči dokonale zastoupili zraněné opory Nekardu a Zdeňka Šturmu. Oslabení Buldoci do utkání nevstoupili opět dobře. Již ve 2. minutě překonal domácího brankáře Myšáka Faltýn. Hodonín však ještě v průběhu prvního poločasu dokázal vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch. Vyrovnání zařídil tvrdou střelou pod břevno Vaculík, do vedení poslal Hodonín Petr Štruma a na rozdíl dvou branek zvyšoval Zábranský.

"Lehký zápas to byl až později. Po úvodním obdrženém gólu se to začalo vyvíjet špatně," řekl Šturma mladší. Hostům se naposledy podařilo zápas zdramatizovat v 10.minutě, kdy rychlý brejk Jakubčovic zakončil jejich nejlepší hráč David Molnár. Do konce první půle přidal svůj druhý gól Petr Šturma.
"Nedá se říct, že by nás něčím překvapili. Chleba se lámal v úvodu druhého poločasu. My jsme tam využili dvě šance, vedli jsme o tři góly. Pak už jsme měli hru pod kontrolou," uvedl hodonínský trenér Robert Kolínek.

Buldokům se vstup do druhého poločasu povedl náramně. Krátce po změně stran dokonal svůj hattrick Petr Šturma, který podruhé v utkání usměrnil hlavou načechraný centr Jílka. "To bylo výborně nacvičené. Velmi dobrou práci odvedl Michal Jílek," liboval si Šturma. O minutu později zahájil svůj střelecký koncert Michal Jílek. Ten postupně překonal hostujícího brankáře Pavelku pětkrát. Jedenkrát se prosadili zkušený Linhart. Za rozhodnutého stavu přenechal brankář Myšák své místo náhradníku Žigovi. V samotném závěru, který připomínal spíše exhibici, neudržel nervy na uzdě střelec zápasu Jílek, a za kritiku rozhodčího byl vyloučen. "Vítězství 11:3 je velmi dobré, ale ten závěr zápasu někteří naši hráči vůbec nezvládli," připustil Kolínek.

Co řekne domácí kouč mladému hříšníkovi? " To není na komentář. Já si to s ním vyříkám, ale to, co udělal, je prostě obrovská nedisciplinovanost. Příští týden nám mají někteří hráči chybět. Vůbec nevím, kdo bude hrát," lamentoval domácí kouč. To jeho svěřenec Šturma mohl oslavovat svůj první futsalový hattrick. "Ve futsale jsem zatím nedal. Je to můj první a jsem za něj hrozně rád," usmál se jeden z nejlepších hráčů zápasu.

Bulldogs Hodonín - Baracuda Jakubčovice 11:3 (4:2)
Branky: 23., 30., 31., 34. a 36. Jílek, 7., 17. a 22. P. Šturma, 6. Vaculík, 9. Zábranský, 34. Linhart - 2. Faltýn, 10. D. Molnár, 28. D.Molnár Rozhodčí. Skřítecký - Gasnárek Červená karta: Jílek (Hodonín) Žlutá karta: Pavelka (Jakubčovice)
Diváci: 150
Hodonín: Myšák (Žigo) - Linhart, Pochylý, Jakubíček, Zábranský - Matuška, Vaculík, Jílek, P. Šturma