Rigum se střetne s vítězem základní části – Jihlavou a Sudoměřice změří své síly se třetím celkem tabulky – Opavou. Oba týmy z Hodonínska začínají na hřištích soupeřů.

Sudoměřičtí vstoupí do série hrané na tři vítězná utkání v sobotu na opavském asfaltu. První duel začíná ve 14.00, druhý v neděli v 10.00. Odveta na půdě bývalých vicemistrů republiky se hraje v sobotu 16. dubna v 16.00. K pří­padnému čtvrtému zápasu pak oba celky nastoupí na stejném místě v neděli 17. dubna od 11.00. Případný rozhodující pátý duel je na programu na Velikonoční pondělí 25. dubna v Opavě. Sudoměřice sice skončily po základní části až za svým čtvrtfinálovým sokem, ale vzájemnou bilanci mají lepší. Ve Slezsku zvítězily díky Hofrichterově trefě 1:0 a doma porazily opavské hokejbalisty 4:2.

Zato Rigum vstupuje do play off v roli outsidera. Jihlava totiž během základní části prohrála jen jednou. Hodonín tak může jen překvapit. Poprvé se o to pokusí tuto sobotu na Vysočině od 16.00. Druhé utkání se hraje v neděli opět v Jihlavě, tentokrát od 14.00. O týden později se série přesune k Červeným domkům. V sobotu 16. dubna se začíná ve 13.00, případné nedělní utkání má úvodní buly tamtéž ve 14.00. Pátý zápas by se hrál v pondělí 25. dubna v Jihlavě.