Talentované závodnice ještě v poledne na zimním stadionu TEZA vychytávaly poslední chyby volných jízd, večer už divákům v Uherském Brodě předváděly své umění.

Trenérka Čechová měla v kategorii nejmladších žákyň hned dvě želízka v ohni. Rozhodčí v konkurenci šestnácti děvčat nejvíce ocenili volnou jízdu Elizabety Daví, která na motivy hudby z Nekonečného příběhu předvedla několik velmi jistých dvojitých skoků a právem za ni získala zlato.

Veronika Lacková pak s lehkostí protančila svou volnou jízdu na hudbu z filmu E.T. – Mimozešťan a zařadila se tak na druhé místo.

Další hodonínská závodnice, Dária Babicová, skončila v kategorii nováčci patnáctá. „Dária předvedla dva bezchybné axely. Ostatní skoky se jí tentokrát příliš nevydařily. Nicméně Dária je bojovnice a její krasobruslařský potenciál se postupně rozvíjí,“ uvedl zástupce KK BANÍK Hodonín Stanislav Chovančík

„Radost všech děvčat i jejich trenérky byla opravdová. I my se spolu s nimi těšíme na další medaile, které krasobruslařský klub KK BANÍK z tohoto krásného sportu našemu regionu přinese.“ dodal Chovančík.