Ze svými dvěma reprezentačními kolegy z USK Praha vybojoval v závodě družstev vynikající druhé místo .

Tvrdý postupový klíč zavedený od letošního roku, dával šanci bojovat o nejvyšší příčky jen pěti družstvům. V kvalifikaci tak ztratili šance na čelní umístění favorizovaní Briti, Slovinci, Slováci i Francouzi.

V nedělním finále družstva startovala v opačném pořadí výsledků kvalifikace. Češi vyjeli na náročnou trať jako předposlední a po vynikající jízdě se usadili na čele závodu jednu sekundu před Ruskými závodníky. Jejich pozici tak mohli ohrozit jenom za nimi jedoucí Poláci. Ti nejtěsnějším rozdílem uhájili umístění z kvalifikace a získali titul Mistrů Evropy.

Po třetím místě ve Slovinském Solkanu tak slavilo omlazené družstvo Čechů postup na druhou příčku. Individuální soutěž přinesla strhující souboje již v kvalifikaci. Řada favoritů utopila své naděje, když se jim nepodařilo probojovat mezi dvacítku semifinalistů. Našemu zástupci vyšla skvěle druhá jízda a desátým místem si zajistil postup. V neděli už neměl tolik sportovního štěstí a se dvěma trestnými dotyky nepostoupil do finálové desítky. V závodě tak obsadil konečné 16 místo.

Juniorského mistrovství se zúčastnilo ve čtyřech kategoriích 168 závodníků ze sedmadvaceti států Evropy.