Lepší narozeniny si Chadzidis nemohl ani přát. Vůdce hodonínského Tanga ve čtvrtek 29. září oslavil pětatřicet let. Spoluhráčům a členům realizačního týmu přichystal pohoštění, chutné menu však společně s celým týmem naservíroval i natěšeným divákům. Triumf 8:4 byl nejlepší pozvánkou na příští domácí duel. Za dva týdny se ve sportovní hale TEZA představí pražská Sparta. „Snad přijde ještě více lidí," přeje si oslavenec, který si po páteční strhující bitvě vychutnával zasloužené ovace slušně zaplněného publika. „Je to ideální. Nedal jsem hattrick, takže nemusím platit. Všechno je, jak má být," culil se na palubovce Chadzidis.

Velkou oslavu bývalý reprezentant neplánoval. „Bude normální, adekvátní mému věku," usmíval se známý futsalový obránce, který se v týdnu cítil lépe než po zápase s Hradcem Králové. „Nevím, jestli je to věkem, ale padla na mě podzimní únava," řekl Chadzidis. „Když to ale takto bude po každém vyhraném zápase, tak to bude super," přidal dobře naladěný hráč.

Úsměvy na rtech zdobily i další borce v bílých dresech. Hodonín si totiž ve třetím kole CHANCE futsal ligy připsal první letošní triumf a v tabulce se vyšvihl na třetí místo. I když ani druhý domácí duel nebyl určen kardiakům, Jihomoravané nakonec divokou přestřelku zvládli za tři body. „Ať chceme nebo ne, hrajeme v novém prostředí a každý zápas je pro nás jiný. Snažíme se adaptovat na nové prostředí a sbíráme zkušeností. Někteří hráči jsou ještě zranění. Máme čas na to, aby si to ještě sedlo," řekl Chadzidis.

Ten ani přes výhru nebyl s výkonem mužstva úplně spokojený. „Chvílemi to sice vypadalo jako futsal, ale zatím je to spíš odbojované," uvedl zkušený zadák. „I když to byl chvílemi chaos, alespoň to bylo dramatické," přidal s úsměvem.

Tango mělo raketový nástup a v 7. minutě zaslouženo vedlo 3:0. „Povzbudilo nás to hodně," uvedl Chadzidis. „Uklidnili jsme se a zbytek poločasu bez problémů dohráli," doplnil.

Druhá půle se ale Hodonínu vymkla kontrole a selanka se proměnila v pořádnou vřavu. „V kabině jsme si sice řekli, abychom si dali pozor na začátek, ale hned při prvním střídání to bylo 3:2," kroutil hlavou lídr Tanga.

Domácí sice soupeři odskočili na rozdíl dvou branek, ale o náskok se strachovali až do konce. „Důležitý byl čtvrtý gól, po něm jsme se psychicky zvedli. Pak už to byla přetahovaná," pravil oslavenec.

Dramatická koncovka patřila slováckému celku, odpor Východočechů v hektickém závěru definitivně zlomili Veselovský s Řezníčkem. „Zvedli jsme si sebevědomí a věřili, že zápas zvládneme a dotáhneme do vítězného konce," dodal Chadzidis.