Při své premiéře ve WHIL podala bývalá mládežnická reprezentantka slušný výkon, první gól si však zatím nepřipsala. „Příležitost jsem měla, bohužel mi rozhodčí pískli přešlap," posteskla si sympatická blondýnka.

Byla jste před prvním zápasem v interlize hodně nervózní?

Vzhledem k tomu, že to bylo mé první mistrovské utkání po zranění kolene a zároveň první zápas za interligový tým, samozřejmě jsem nervózní byla. Kdybych nebyla, asi by se mnou bylo něco špatně (úsměv).

Co říkáte na výkon a výsledek? Porážka o sedm branek asi vaši premiéru pokazila.

Měly jsme velké množství technických chyb, čehož soupeř využíval, a tak měly hráčky Šaly hodně prostoru dávat nám jednoduché branky 
z rychlých protiútoků.

Jak velký rozdíl je mezi první ligou a interligou?

Rozdíl mezi soutěží WHIL a první ligou je velký. Hlavní rozdíl vidím v rychlosti a agresivitě. Celá hra je více dynamická, všechno se žene dopředu a není prostor na nějaké zaváhání, protože to hned soupeř trestá rychlou odpovědí.

Byla Šaľa o tolik lepší?

Výkon Šaly se mi nezdál nijak nadstandardní, bohužel jsme jí svými chybami výhru trochu ulehčily. Je to škoda, měly jsme na lepší výsledek.

Byla nálada po porážce hodně skleslá?

Po zápase v kabině určitě nebyla dobrá nálada. Všechny nás prohra mrzela. Vždyť duel v Šale byl pro náš tým hodně důležitý, bohužel jsme ho ale nezvládly tak, jak jsme si představovaly. S o to těžším břemenem na zádech teď budeme nastupovat do dalších zápasů.

Budete po premiéře platit nějaké zápisné?

Zápisné se mi zatím vyhnulo, nějaká řeč o něm ale už byla, tak předpokládám, že 
v blízké době něco přijde.