„První jednání jsme vedli s panem Březinou, protože Míša (Michal Březina – pozn.red.) se právě nacházel na světovém šampionátu v Kanadě. Pana Březinu pozvání potěšilo. Věřil, že Michal neodmítne, což se také potvrdilo. Míša pozvání přijal a velmi rád přijede," uvedla mluvčí hodonínského klubu Ivana Vránková.

Na ledovou show byla pozvána také Březinova sestra Eliška, která je úspěšnou reprezentantkou České republiky a rovněž se kvalifikovala na mistrovství Evropy 2013. Tradiční exhibice bude vyvrcholením letošní sezony oddílu KRASO Hodonín. Tento klub za poslední rok přijal nové děti, které se také na exhibici představí a předvedou, co vše se naučily.

Hodonínští závodníci se v uplynulém roce zúčastnili několika prestižních závodů, ze kterých přivezli několik cenných kovů. „Za zmínku jistě stojí úspěšné absolvování testů výkonnosti, které jsou nezbytné pro umožnění soutěží na prestižních závodech. Oddíl KRASO Hodonín se může pochválit výbornými výsledky u testů jedna a dva v rámci České republiky v tomto roce," pronesla Vránková.

Na exhibici bude také k vidění synchronizované bruslení v podání brněnského oddílu. V Hodoníně se rovněž představí účastnice národního šampionátu žactva Karen Sovjaková ze Zlína a Veronika Lacková z Hodonína. „Tímto bychom všechny rádi pozvali na tuto show, která bude zakončená v sedmnáct hodin karnevalem na ledě pro veřejnost. Předem děkujeme za vaši účast a podporu," dodala Vránková.