Výkop prvních utkání skupin A, B a C je na programu v 8.30, odpolední šestičlenná skupina D začíná v poledne, druhá odpolední skupina E startuje o dvě hodiny později. „Žádám vedoucí všech mužstev, aby se do areálu dostavili v předstihu. Je to hlavně kvůli převlečení a vyplnění soupisky. Nechceme totiž, aby došlo k časové prodlevě," vysvětluje hlavní organizátor turnaje v malé kopané Radek Procházka.

Letocha Cup 2015
- Skupina A: Franka tour Prešov, Hodonín 91, Flamengo, 2. FC Los Rotopedos, Tour de …
- Skupina B: VKT Sporting, Young Stars, Beach boys, Kapacity, Lazor Domus Vyškov
- Skupina C : KFC Sekaná, Dukla, Semtex Napajedla, Bumbes, FC Lesná
- Skupina D: Brodské, Kanonýři, FC Starobrno, Bambučo Žádovice, Monsters, Lišinovské lišky
- Skupina E: Florencia Bytovky Prašice, Hodonín, All Stars, Sabati, Thunders
Kontakt na pořadatele: Radek Procházka 604 921 934, Miroslav Sladký 777 281189

I když byl Letocha Cup již rozlosován, případní zájemci se klidně mohou i nadále hlásit. „Některé skupiny jsou stále otevřené. Kdo chce, klidně mi může zavolat. Určitě se domluvíme," uvedl Procházka.

Pořadatelé letního turnaje žádné výrazné změny neplánují. „První den se odehrají základní skupiny, v neděli jsou na programu vyřazovací skupiny a závěrečné play off," říká Procházka.

Vítěz znovu bere deset tisíc korun, pohár a dárkový koš. „Oceněno však bude dalších sedm celků," připomíná Procházka. O individuální trofeje se poperou nejlepší střelec a brankář turnaje. Již tradičně bude udělena cena za nejrychlejší pivní štafetu, nejrychlejší tuplák, nejvíce hlaviček a cena pana Jaštíka za nejpozoruhodnější výkon na turnaji.

Favoritem klání jsou Kapacity. Ty letos hrají o prémii za tři vítězství na turnaji za sebou. „Věřím, že nejen v okrese je dostatek kvalitních fotbalistů a mužstev, které se pokusí Kapacitám cestu za získáním triple znepříjemnit," řekl bývalý obránce Vracova a Vacenovic.

Letos má šanci získat triple i Jan Školař. Vacenovický forvard ovládl pití tupláku na čas. „Po celou dobu turnaje bude doprovodný program, večer se uskuteční v areálu rocková zábava se skupinou Celars. Občerstvení je samozřejmě zajištěno," dodal Procházka.