Známý hokejbalista Martin Hujsa sérii s Kovodemontem prožíval, vyřazení těžce nesl, protože slovácký celek měl postup na dosah. Nakonec se však musel sklonit před soupeřem. „Hráli jsme dobře, bojovali. Určitě jsme nebyli horším týmem, bohužel nám chybělo hlavně štěstí, které se od nás v posledním zápase odklonilo," uvedl na svazovém webu sudoměřický útočník Martin Hujsa.

Jihomoravané navíc cítili křivdu. Vztek u hostů vyvolaly diskutabilní verdikty sudích, kteří hlavně ve třetí části bezdůvodně poslali několik hostujících hráčů za katr. „Dvě třetiny jsme šli za svým cílem, bohužel třetí část přinesla zkrat rozhodčích, kteří si nejspíše řekli, že nemůžeme vyhrát a přišlo několik vyloučení na naší straně," zlobil se Hujsa. „Možná je na zamyšlení, že na rozhodující utkání o postup je nominována dvojice rozhodčích, která na to nemá," přemítal šestatřicetiletý útočník. „Nevím, jestli nás někdo nemá rád, ale na svůj tým můžeme být pyšní, ostudu jsme neudělali," dodal naštvaně sudoměřický lídr.

I když parta z Hodonínska skončila své letošní tažení ve čtvrtfinále play off, sklízela za své výkony a výsledky zaslouženou chválu. „Po dvou prohrách v Mostě jsme se dokázali zmobilizovat. Všem jsme ukázali, že jsme nejen na domácím hřišti silní a dokázali sérii srovnat. Vynutili jsme si páté utkání, které jsme bohužel o gól prohráli," řekl Hujsa, který kromě kolektivního výkonu vyzdvihl také věrné fanoušky, kteří se autobusem trmáceli až na sever Čech. „Zaslouží si obrovské poděkování. Jsme na ně hrdí, protože byli fantastičtí," prohlásil bývalý hráč Slovanu Bratislava a Litvínova. „Naopak domácí podporovalo jen minimum diváků. Většina z nich byli lidé, kteří šli okolo," dodal Hujsa.