Třiadvacetiletá vysoká spojka rozšířila v letní přestávce společně s Lucií Súkenníkovou řady českého mistra.

Gáborová zamířila na Slovácko ze Slovenské Šaľy. „Zvykla jsem si docela rychle. Holky mě přijaly velmi dobře. Doufám ,že to bude už jen lepší a lepší,“ pousmála se Gáborová, která je i díky své vysoké postavě na palubovce k nepřehlédnutí.

Úvodní duel letošní sezony se panenkám povedl. I když repríza dvou posledních finále určitě nebyla pro novou hráčku jednoduchá. „Musím se přiznat, že jsem do utkání nastupovala s určitou nervozitou, byl to první domácí zápas a hned se jednalo o reprízu českého finále. Jsem proto moc ráda, že se nám utkání povedlo a že jsme vyhráli. Díky všem za podporu,“ řekla po prvním zápase slovenská reprezentantka. Veselanky dokázaly překonat i špatný vstup do druhého poločasu, ve kterém Zora dokázal smazat čtyřgólový náskok.

„Nástup do druhé půle nám vůbec nevyšel. Pokazili jsme přesilovku, naštěstí se nám podařilo soupeři znovu odskočit. Za výhru jsem moc šťastná,“ zářila spokojeností Gáborová.

Ta nezapomněla ani na výbornou diváckou kulisu. „Sice jsem podobnou atmosféru očekávala, ale i tak byli diváci skvělí. Moc nám pomohli,“ pochvalovala si Gáborová.

Slovenská spojka je u řeky Moravy zatím velmi spokojená. I když je trenér Sabadka na své hráčky hodně přísný. „Tréninky jsou těžké, ale myslím, že nám to pomůže. Naše výkony půjdou ještě nahoru,“ míní Gáborová, která by ráda pomohla Veselí k obhajobě titulu. „Je to sice ještě hodně daleko, ale doufám, že v tabulce interligy skončíme co nejvýš a že obhájíme i český titul,“ dodala závěrem Gáborová.