Celkem bylo oceněno třicet mladých atletů a atletek z deseti věkových kategorií. Maximální počet 300 bodů získalo šest závodníků (Júlie Rýparová, Robin Lecián, Sebastian Raisigl, Ema Hajná, Adam Kališ, Hynek Hajný). Cenu řídícího soutěže letos nedostal žádný ze závodníků, ale tentokrát padla volba na Atletický klub Kyjov, protože ze třiceti odměněných nejlepších závodníků bylo osmnáct právě z AK Kyjov.

Nechyběla ani Ema Hajná, která závodí ve skupině přípravka dívky. Tato mladá desetiletá závodnice získala 300 bodů, čímž si opět zajistila zlatou medaili. „Atletice se věnuji asi pět let a nejvíce mě na ní baví to běhání. Na vyhlášení jsem se těšila, ale větší radost mám ze závodění,“rozzářila se úspěšná žákyně.

Z kategorie mladší žáci se nejlépe umístil David Tříska, který získal 299 bodů a první místo. „Jsem moc rád, že jsem vyhrál, protože se mi běhalo dobře a na závodech se mi dařilo,“ liboval si mladý atlet z Hodonína.

„Poslední rok byl podle mého úspěšný. Je to neuvěřitelné, ale je to už čtrnáctý ročník, co slavnostní vyhlášení pořádáme a stále máme koho oceňovat,“ radoval se funkcionář Bíla.

Kategorie
Mladší holky: 1. J. Rýparová (AK Hodonín), 2. A. Bystřická (AK Kyjov), 3. L. Hamšíková (Veselí nad Moravou).
Mladší kluci: 1. R. Lecián (Kyjov), 2. M. Domanský (ZŠ Mikulčice), 3. P. Steinhübel (Kyjov).
Mladší přípravka – holky: 1. K. Pichalová (Orel Domanín), 2. N. Bystřická, 3. K. Gasnárková (obě Kyjov).
Mladší přípravka – kluci: 1. S. Raisigl (Kyjov), 2. D. Lekavý (Hodonín), 3. J. Kališ (Kyjov).
Přípravka – dívky: 1. E. Hajná (Kyjov), 2. M. Kosíková (Domanín), 3. J. Matějíčková (Hodonín).
Přípravka – hoši: 1. A. Kališ (Kyjov), 2. J. Motyčka (Orel Vnorovy), 3. Š. Janoška (Veselí nad Moravou).
Mladší Žákyně: 1. K. Kuchařová (Kyjov), 2. A. Macúchová, 3. K. Mašková (obě Hodonín).
Mladší žáci: 1. D. Tříska (Hodonín), 2. D. Konečný, 3. M. Křešťák (oba Kyjov).
Starší žákyně: 1. N. Hlavinková (Hodonín), 2. D. Kotásková, 3. T. Uherková (obě Kyjov).
Starší žáci: 1. H. Hajný, P. Hlavinka, 3. T. Čečátko (všichni Kyjov).