Třetí ročník mezinárodního turnaje v kopané žen v hodonínské městské sportovní hale vyhrály fotbalistky Žiliny.
Třetího ročníku mezinárodního turnaje se zúčastnily také dva slovenské týmy ŠKF Žilina a ŠK Štich Humenné, zbývajících šest družstev bylo z Moravy. Ty byly rozlosovány do dvou skupin.
A skupinu vyhrály Slovenky ze Žiliny, které remízovaly s DFK Holešov 1:1, porazily Kloboučky 3:1 a 1. FC Brno 5:1. Druhé skončily dívky z Holešova, jež si poradily s Kloboučky 3:2 a uhrály bezgólovou plichtu s Brnem. Třetí se umístily Brňanky, když porazily poslední Kloboučky 1:0.
V B skupině se představily dva dívčí celky z našeho regionu, ale na postup do finálové čtyřky to tentokrát nebylo. Skupinu vyhrály fotbalistky z Humenného, když zvítězily nad Mutěnicemi 2:0, olomouckými Novými Sady 6:4 a domácím Nesytem Hodonín opět 2:0. Druhé se umístily hráčky z Olomouce, které si poradily jak s Mutěnicemi (4:0), tak s Nesytem (5:3). V duelu o třetí místo zdolaly Hodoňanky mutěnické fotbalistky 1:0.
„Doplatili jsme na to, že to byl první turnaj v hale v této sezoně. A zatím ještě tento fotbal nemáme v krvi. Podle našich představ jsme hráli až poslední s Brnem, ve kterém jsme konečně začali proměňovat vytvořené šance,“ zhodnotil výkon svých svěřenkyň trenér Nesytu Hodonín Jaroslav Winkler.
I finálovou skupinou nejlépe prošly slovenská děvčata ze Žiliny. Druhé místo vybojoval Holešov a třetí Humenné. Olomoucké Nové Sady se díky horšímu skóre na bedny nedostaly.
Nejlepší střelkyní turnaje se stala Hana Lexová (Nové Sady) s devíti brankami.