Ostudu neudělali, při troše štěstí mohli pomýšlet i na bod, ale proti silným soupeřům bodovat nedokázali. Panteři si musí na další výhru počkat. „Kdybychom pokaždé hráli tak jako proti Gullivers, tak bychom měli další zápasy vyhrát. Nejhorší soupeře už máme za sebou. I Bohužel na slabší týmy se nám nedaří,“ pravil hrající předseda FBK Panthers David Příkaský.

Ratíškovice odehrály ve Valticích dva rozdílné zápasy. „V prvním utkání jsme hráli špatně obraně v obraně a nedávali góly. Proti Pohodě jsme měli spoustu šancí, ale nikdo se nemohl trefit,“ uvedl Příkaský. Hra vsetínského soupeře borcům ze Slovácka příliš neseděla. „Oni hráli ligu a jelikož se jim nechtělo trénovat, tak šli hrát pro zábavu třetí ligu. Pohoda hraje v chůzi, ale s míčkem to umí,“ pravil Příkaský.

Proti lídrovi soutěže ale odehráli panteři velmi dobrý zápas. „S Gullivers to bylo vyrovnané, bohužel jsme doplatili na zbytečné fauly. Zápasy rozhodly přesilovky, góly jsme inkasovali v oslabení,“ řekl Příkaský.

Ratíškovice nakonec prohrály s Gullivers 2:4. Jeden gól vstřelil i navrátilec Viktor Příkaský. Po vypršení čtyř zápasového trestu se v sestavě panterů objevil i Josef Ostřížek, který znovu vytvořil s Tomášem Kordulou údernou dvojici.

Pohoda VSCFBK – Panthers Ratíškovice 8:1
Branky: Kordula
FBK Panthers Ratíškovice – Gullivers Sokol Brno I 2:4
Branky: Viktor Příkaský, David Příkaský
Ratíškovice: L. Křižka – Kundrata, Racek, Duda, V. Příkaský – Uhlík, D. Příkaský, J. Křižka – Kordula, Ostřížek, Václavík.