1. kolo – So 13. 9.
Škoda Plzeň – Franklin Ústí nad Labem, Snack Dobřany – KEB Kladno, HBT Vlašim – TJ ASP Staropramen Hodonín (16.00), SHC Opava – SK OEZ Testa Letohrad, HBC Habešovna Gladiators – HBC Pento Most, HC KERT Park Praha – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové.
2. kolo – So 20. 9.
HBT Vlašim – TJ Snack Dobřany, SK OEZ Testa Letohrad – HBC Habešovna Gladiators, TJ ASP Staropramen Hodonín – Elba Franklin Ústí nad Labem (15.00), SHC Opava – HBC Pento Most, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – HBC KEB Kladno, HC KERT Park Praha – HBC Škoda Plzeň.
3. kolo – Ne 21. 9.
HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – HBC Habešovna Gladiators, SHC Opava– Elba Franklin Ústí nad Labem, TJ ASP Staropramen Hodonín – HBC Pento Most (11.00), HC KERT Park Praha – TJ Snack Dobřany, HBT Vlašim – HBC Škoda Plzeň,
SK OEZ Testa Letohrad – HBC KEB Kladno.
4. kolo – So 27. 9.
HBC KEB Kladno – Elba Franklin Ústí nad Labem, TJ Snack Dobřany – HBC Habešovna Gladiators, TJ ASP Staropramen Hodonín – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové (16.00), SK OEZ Testa Letohrad – HC KERT Park Praha, SHC Opava – HBT Vlašim, HBC Škoda Plzeň – HBC Pento Most.
5. kolo – So 4. 10.
HBT Vlašim – SK OEZ Testa Letohrad, Elba Franklin Ústí nad Labem – HBC Habešovna Gladiators, HBC Pento Most – TJ Snack Dobřany, HBC KEB Kladno – HBC Škoda Plzeň, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – SHC Opava, HC KERT Park Praha – TJ ASP Staropramen Hodonín (17.00).
6. kolo – So 11. 10.
HBC KEB Kladno – HBT Vlašim, HBC Pento Most – SK OEZ Testa Letohrad, TJ Snack Dobřany – TJ ASP Staropramen Hodonín (16.00), HBC Škoda Plzeň – SHC Opava, Elba Franklin Ústí nad Labem – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové
HBC Habešovna Gladiators – HC KERT Park Praha.
7. kolo – Ne 12. 10.
HBC Habešovna Gladiators – HBT Vlašim, HBC Pento Most – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové, Elba Franklin Ústí nad Labem – SK OEZ Testa Letohrad, HBC Škoda Plzeň – TJ ASP Staropramen Hodonín (11.00), TJ Snack Dobřany – SHC Opava, HBC KEB Kladno – HC KERT Park Praha.
8. kolo – So 18. 10.
HBC Habešovna Gladiators – HBC KEB Kladno, SHC Opava – TJ ASP Staropramen Hodonín (16.00), HBT Vlašim – HC KERT Park Praha, HBC Pento Most – Elba Franklin Ústí nad Labem, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – SK OEZ Testa Letohrad, HBC Škoda Plzeň – TJ Snack Dobřany.
9. kolo – So 25. 10.
SHC Opava – HBC KEB Kladno, TJ ASP Staropramen Hodonín – HBC Habešovna Gladiators (15.00), SK OEZ Testa Letohrad – HBC Škoda Plzeň, HBT Vlašim – Elba Franklin Ústí nad Labem, HC KERT Park Praha – HBC Pento Most, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – TJ Snack Dobřany.
10. kolo – Ne 26. 10
TJ ASP Staropramen Hodonín – HBC KEB Kladno (11.00), HC KERT Park Praha – Elba Franklin Ústí nad Labem, HBT Vlašim– HBC Pento Most, SK OEZ Testa Letohrad – TJ Snack Dobřany, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – HBC Škoda Plzeň, SHC Opava – HBC Habešovna Gladiators.
11. kolo – So 1. 11.
TJ Snack Dobřany – Elba Franklin Ústí nad Labem, HBC Škoda Plzeň – HBC Habešovna Gladiators, HBC KEB Kladno – HBC Pento Most, SHC Opava – HC KERT Park Praha, TJ ASP Staropramen Hodonín – SK OEZ Testa Letohrad (15.00), HBT Vlašim – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové.
12. kolo – So 8. 11.
Elba Franklin Ústí nad Labem – HBC Škoda Plzeň, HBC KEB Kladno – TJ Snack Dobřany, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – HC KERT Park Praha, TJ ASP Staropramen Hodonín – HBT Vlašim (15.00), HBC Pento Most – HBC Habešovna Gladiators, SK OEZ Testa Letohrad – SHC Opava.
13. kolo – So 15. 11.
HBC KEB Kladno – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové, Elba Franklin Ústí nad Labem – TJ ASP Staropramen Hodonín (15.00), TJ Snack Dobřany – HBT Vlašim, HBC Pento Most – SHC Opava, HBC Škoda Plzeň – HC KERT Park Praha, HBC Habešovna Gladiators – SK OEZ Testa Letohrad.
14. kolo – Ne 16. 11.
HBC Habešovna Gladiators – HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové, HBC Pento Most – TJ ASP Staropramen Hodonín (9.00), Elba Franklin Ústí nad Labem – SHC Opava, HBC Škoda Plzeň – HBT Vlašim, TJ Snack Dobřany – HC KERT Park Praha, HBC KEB Kladno – SK OEZ Testa Letohrad.
15. kolo – So 22. 11.
HBT Vlašim – SHC Opava, HBC Pento Most – HBC Škoda Plzeň, HBC AUTOSKLO-H.A.K. Hradec Králové – TJ ASP Staropramen Hodonín (13.00), HC KERT Park Praha – SK OEZ Testa Letohrad, HBC Habešovna Gladiators – TJ Snack Dobřany, Elba Franklin Ústí nad Labem – HBC KEB Kladno.