Letos výrazně posílené mužstvo chtělo po více než dvou letech prolomit neporazitelnost nohejbalistů vracovského Saka v okresní soutěži. Z devíti možných zápasových bodů však Hodonínští získali na terezínském kurtu jen dva.

„Je to propadák. Neuhrál jsem dnes ani bod,“ spílal na svou hlavu Miroslav Čada. Právě na jeho výkonech dříve Žraloci především stavěli. Slova jako propadák či katastrofa ovšem zaznívali i z úst dalších hráčů. Bylo vidět, že po několika dřívějších dramatech, kdy už měli vítězství nad Vracovem na dosah, byli tentokrát přesvědčeni, že to konečně vyjde.

I začátek souboje tomu odpovídal. Po prvních dvou zápasech dvojic bylo vyrovnáno 1:1. Poté sice odskočili Vracovští na stav 3:1, ale Žraloci díky C-dvojicím snížili na 2:3. To byl ale poslední zápasový bod Hodonínských. Pak už na hřišti dominovalo Sako. Z devíti utkání vyhrálo sedm, pět z nich navíc 2:0 na sety.

„Myslím, že dnes rozhodla vyrovnanost našeho týmu. Neměli jsme žádnou slabinu,“ zhodnotil vracovský Michal Vidurek.

O rozčarování Žraloků vypovídal i úplně poslední zápas, kdy za dávno rozhodnutého stavu Vracovští vyhráli B-trojice 10:9 10:9 při polovičním nasazení díky tomu, že Žraloci v každém ze setů sami minimálně polovinu míčů zkazili.