Ambiciózní celek, který skončil v loňském ročníku na celkové druhé příčce zavítal na půdu obhájce do Vracova. Domácí tým Sako ale soupeře nešetřil, skóre 8:1 je přesto pro Žraloky až příliš nelichotivé. Ve většině utkání se rozhodovalo až ve třetích setech.

Tam ale měli domácí pevnější nervy. V závěru už za Vracov nastoupili i náhradníci. Ani poté nedokázali hosté rozšířit své bodové konto. Zbývající zápasy kola byly odložené a pravděpodobně budou dohrány o tomto víkendu, který je vyhrazen dohrávkám.

Plán zápasů má ale už nyní čtyři díry a začínají se opakovat problémy z loňského ročníku. „Vím, že domluvit se v daném termínu se nemusí vždy podařit, ale všichni znají svůj rozpis až do konce soutěže, pokud se nedokážou soupeři ani tak domluvit, budu určovat termíny sám,“ postěžoval si na disciplínu hráčů vedoucí soutěže Jiří Havlík. Přesný čas chybějících utkání je tak zatím známý pouze u jednoho duelu, ten ale bude podívanou pro fajnšmekry.

Žraloci v sobotu v 9.00 přivítají na hřišti v Terezíně Lužák. Právě tyto týmy se vloni prali o celkovou druhou příčku a v neprospěch Lužáku rozhodl při stejném počtu bodů i skóre ze vzájemných utkání až podíl vítězných a prohraných míčů.