BASKETBAL
ObP, ml. minižáci: Kyjov – Kroměříž 50:51 (15:11, 25:19, 40:41), body: Machalínek 10, Konečný 9. 48:43 (16:6, 30:17, 44:27), body: Marhold 14, Klimeš 12. Čelo tabulky: 1. Kyjov 27, 2. Kroměříž 22.
FOTBAL
Příprava: Mutěnice – Fulnek 0:2 (0:0), 60. Kovář, 76. Koštuřík, diváci: 60. Mutěnice: Dyšlevský – Ditrich, Zemánek, Jašíček, Ševčík – Helísek, Bílek, Hlava, Válek – Kubiš, Drábek.


ZT Šardice: Vracov – Moravany 3:1 (1:1), T. Kudlík 2, Ondra – Vlachovský, Šardice B – Žarošice 5:1 (2:0), Z. Toman 2, Štos 2, T. Kundrata – P. Žaroský.


ZT Uherský Brod: Velká n/V. – Prakšice 4:4 (1:1), Kučera 2, P. Kohůt, Škopík.


ZT Brno – Komárov: Kyjov st. dor. – Hustopeče 2:2 (0:2).


Okresní halové ligy starších přípravek. Skupina „Hodonín“ – Mikulčice 2. 2.: Pořádí: 1. Mikulčice 12, 2. Mutěnice 7, 3. Šardice 6, 4. Rohatec 4, 5. Hodonín 0. Nejlepší hráč: Michal Konečný (Mikulčice), nejlepší brankář: David Štipčák (Mutěnice), nejlepší střelci: 1. Karel Růžička (Mutěnice) 6, 2. P. Macháček (Rohatec) 5, 3. M. Konečný (Mikulčice) 4.
FUTSAL
Krajský přebor: Kloboučky – Dubňany 11:4 (6:1), Ruman, Sedlák, Wagner, Lysý. Čelo tabulky: 1. Tišnov 44, 2. Pískovna Brno 40, 3. Slovan Brno B 39, 4. Jantar Ivančice 37, 5. Kloboučky 36, 6. Agromeli Brno B 35, 7. Fauna Brno 33. 8. Dubňany 31, 9. Tornádo Brno 24.


Okresní Joma přebor: Veselský výběr – Dubňany B 4:3, Strážnice – Dubňany B 6:1, Veselský výběr – Bulldogs Hodonín B 4:7, Strážnice – Bulldogs B 1:4, Veselský výběr – Stamaho Hodonín 3:4, Strážnice – Stamaho 6:8. Pořadí: 1. Vacenovice 39 (15 zápasů), 2. Stamaho 34 (14), 3. Bulldogs B 32 (14), 4. Veselský výběr 23 (15), 5. Dubňany B 23 (14), 6. Strážnice 21 (15), 7. Ratíškovice 16 (15), 8. Ždánice 15 (13), 9. Věteřov 15 (13), 10. Kyjov 14 (15), 11. Svatobořice 0 (15).


Okresní část Poháru ČMFS: 1. kolo: Stamaho – Věteřov 5:2 (1:1), Dubňany B – Svatobořice 7:3 (5:1), Bulldogs Hodonín B - Dubňany A 1:2. Los 2. kola: Stamaho – Dubňany A, Dubňany B – vítěz Vacenovice/Strážnice.
KUŽELKY
Divize: 16. kolo: Husovice B – Čejkovice 1:7 (2696:2719, Stanislav Konečný 484). Loko Brno – Ratíškovice 7:1 (2654:2610, František Mráka 470). Mistřín B – Otrokovice 7:1 (2709:2583, Radek Blaha 491). Pořadí: 1. Rosice B 25, 2. Moravská Slávia Brno C 25, 3. Machová 21, 4. Ratíškovice 19, 5. Kroměříž 17, 6. Čejkovice 17, 7. Valašské Meziříčí B 16, 8. Loko Brno 16, 9. Židenice 15, 10. Vyškov B 14, 11. Slavičín B 14, 12. Mistřín B 12, 13. Otrokovice 10, 14. Husovice B 3.


KP 1: 14. kolo: Hodonín D – Ratíškovice B 2:6 (2263:2300, Jiří Chotaš 393 – František Mráka 409). Kyjov – Hodonín B 5:3 (2514:2392, Antonín Svozil ml. 457 – František Fialka 422). Prušánky – Dubňany B 6:2 (2465:2402, Zdeněk Hosaja 426 – Pavel Holomek 419). Dohrávka: Šanov – Dubňany B 2:6 (2565:2641, Martin Mačák 464). Pořadí: 1. Prušánky 20, 2. Dubňany B 20, 3. Znojmo 19, 4. Valtice 16, 5. Kyjov 16, 6. Šanov 16, 7. Hodonín B 14, 8. Vážany 13, 9. Domanín 10, 10. Valtice B 10, 11. Ratíškovice B 9, 12. Hodonín D 5.
KP 2: 13. kolo: Dubňany C – Prušánky B 6:2 (2387:2303, Přemysl Harca 414 – Libor Zvědělík 414). Valtice C – Hodonín C 7:1 (2392:2320, Michal Zdražil 432). Vracov B – Čejkovice B 6:2 (2603:2479, Jiří Hladík st. 455 – Vladimír Stávek 444). Vyškov C – Vracov C 7:1 (2639:2334, Josef Ryba 439). Mistřín C – Valtice D 6,5:1,5 (2393:2306, Marek Ingr 437). Kyjov B – Ratíškovice C 5:3 (2285:2251, Libor Polášek 404 – Michal Gajdík 407). Pořadí: 1. Dubňany C 23, 2. Vracov B 20, 3. Čejkovice B 18, 4. Vyškov C 16, 5. Kyjov B 15, 6. Mistřín C 13, 7. Hodonín C 11, 8. Ratíškovice 11, 9. Prušánky B 9, 10. Vracov C 8, 11. Valtice C 7, 12. Valtice D 5.


KP dorost: 9. kolo: Dubňany – Vracov 4:0 (1235:1102, Ondřej Ševela 426 – Matěj Jakša 385). Kyjov – Čejkovice 3:1 (1092:887, Michal Hochman 413 – Jakub Svoboda 320), Ratíškovice B – Mistřín 0:4 (1015:1124, Iveta Grufíková 347 – Lukáš Šubrt 407). Vracov A – Hodonín 2:2 (1171:147, Denisa Martináková 410 – Martin Esterka 422). Pořadí: 1. Dubňany 18, 2. Hodonín 14, 3. Vracov B 10, 4. Vracov A 10, 5. Mistřín 7, 6. Kyjov 7, 7. Čejkovice 4, 8. Ratíškovice B 2.
LEDNÍ HOKEJ
KP junioři: Hodonín – Technika Brno 3:3 (1:2, 1:1, 1:0), Plačko, Drábek, Bilický; Hodonín: Šury, Foukal – Ševela, Orságh, Hépal, Bilický, Habáň, Lekeš – Plačko, Drábek, Průdek, Krupica, Maloušek, Kučera, Lorenc, Hynšt, Valúch, Florián, Přikryl. Břeclav – Hodonín 6:3 (2:2, 1:1, 3:0), Průdek, Habáň, Bilický, vyloučení: 12:7. Hodonín: Foukal, Šury – Orságh, Hépal, Bilický, Habáň, Lekeš – Plačko, Drábek, Průdek, Krupica, Maloušek, Kučera, Lorenc, Hynšt, Valúch, Florián, Přikryl. Pořadí: 1. Technika Brno 35, 2. Blansko 25, 3. Břeclav 19, 4. Hodonín 18, 5. Velké Meziříčí 14, 6. Rosice 13, 7. Bulldogs Brno 8.


Dorostenecká liga, o záchranu: 30. kolo: Hodonín – Uherské Hradiště 1:2 (0:0, 1:1, 0:1), Muller. Pořadí: 1. Pelhřimov 30, 2. Nový Jičín 26, 3. Přerov 24, 4. Kroměříž 22, 5. Uherské Hradiště 20, 6. Hodonín 13.
STOLNÍ TENIS
Divize muži: 12. a 13. kolo: Dubňany A – ČSAD Hodonín C 1:17, Strážnice B – Hustopeče C 3:15, Mikulčice A – Tišnov B 6:12, Mikulčice A – Průkopník Brno A 16:2, Strážnice B – ČSAD Hodonín C 1:17, Dubňany A – Hustopeče C 3:15. Tabulka po 13. kole: 1. MS Brno C 34, 2. Tišnov B 30, 3. Mikulčice 29, 4. ČSAD Hodonín C 25, 5. Průkopník Brno 23, 6. Blansko 23, 7. Slatina 22, 8. Sokol Brno B 22, 9. Hustopeče C 20, 10. Dubňany 20, 11. Strážnice B 12.


Krajská soutěž I. třídy muži: 12. a 13. kolo: Vracov B – Silůvky A 14:4, ČSAD Hodonín D – Znojmo B 12:6, Slovan Hodonín A – Znojmo C 13:5, Vracov B – Ivančice A 11:7, Slovan Hodonín A – Znojmo B 11:7, ČSAD Hodonín D – Znojmo C 12:6. Čelo tabulky po 13. kole: 1. Slovan Hodonín A 35, 2. Vracov B 34, 3. ČSAD Hodonín D 34.


Krajská soutěž II. třídy muži: 12. a 13. kolo: Znojmo D – Strážnice C 5:13, Znojmo E – Ratíškovice A 9:9, Vranovice A – Slovan Hodonín B 3:15, Kobylí A – Slovan Hodonín C 9:9, Sokol Hodonín A – Lanžhot A 1:17, ČSAD Hodonín E – Lužice A 12:6, Znojmo E – Strážnice C 9:9, Znojmo D – Ratíškovice A 9:9, Kobylí A – Slovan Hodonín B 7:11, Vranovice A – Slovan Hodonín C 6:12, ČSAD Hodonín E – Lanžhot A 2:16, Sokol Hodonín A – Lužice A 8:10. Tabulka po 13. kole: 1. Slovan Hodonín B 39, 2. Lanžhot 37, 3. Kobylí 31, 4. Slovan Hodonín C 28, 5. Znojmo E 26, 6. Ratíškovice 24, 7. Vranovice 23, 8. Strážnice C 23, 9. Lužice 22, 10. Znojmo D 21, 11. ČSAD Hodonín E 21, 12. Sokol Hodonín 17.


Divize ženy: 9. a 10. kolo: Břeclav C – Dubňany B 2:8, Vracov A – ČSAD Hodonín D 4:6, Břeclav C – Dubňany C 6:4, Vracov A – Mikulčice A 4:6. Tabulka po 10. kole: 1. Blansko 30, 2. ČSAD Hodonín D 25, 3. Vracov 21, 4. Dubňany B 19, 5. Břeclav C 16, 6. Dubňany C 15, 7. SKST Brno B 15, 8. Mikulčice 14, 9. MS Brno C 13.


Okresní liga: 14. kolo: Strážnice D – Ježov A 11:7, ČSAD Hodonín F – Ratíškovice B 12:6, Dubňany B – Kyjov A 14:4, Vracov C – Veselí nad M. A 14:4, Kyjov B – Rohatec A 7:11, Čejč A – Vacenovice A 2:16. Tabulka po 14. kole: 1. Dubňany B 54, 2. ČSAD Hodonín F 53, 3. Vracov C 47, 4. Vacenovice A 42, 5. Rohatec A 39, 6. Kyjov A 32, 7. Strážnice D 32, 8. Veselí nad M. A 26, 9. Ježov A 25, 10. Ratíškovice B 24, 11. Kyjov B 22, 12. Čejč A 18.


Okresní přebor sk. A: 14. kolo: Rohatec B – Slovan Hodonín D 8:10, ČSAD Hodonín G – Lužice B 9:9, Slovan Hodonín E – Sokol Hodonín B 12:6, Mikulčice B – Dubňany C 7:11, Ratíškovice C – Vacenovice B 9:9, Josefov A – Čejč B 13:5. Tabulka po 14. kole: 1. Dubňany C 54, 2. Vacenovice B 46, 3. Lužice B 46, 4. ČSAD Hodonín G 46, 5. Rohatec B 35, 6. Slovan Hodonín D 35, 7. Slovan Hodonín E 33, 8. Mikulčice B 30, 9. Sokol Hodonín B 27, 10. Josefov A 24, 11. Ratíškovice C 18, 12. Čejč B 18.


Okresní přebor sk. B: 14. kolo: Strážnice F – Bzenec A 6:12, Strážnice E – Vnorovy A 0:18, Veselí nad M. B – Vracov D 9:9, Vnorovy B – Vlkoš A 6:12, Kyjov C – Domanín A 15:3, Ježov B – Moravský Písek A 9:9. Tabulka po 14. kole: 1. Vnorovy A 56, 2. Bzenec A 51, 3. Vlkoš A 50, 4. Ježov B 42, 5. Kyjov C 36, 6. Vracov D 33, 7. Strážnice F 31, 8. Veselí nad M. B 27, 9. Moravský Písek A 27, 10. Vnorovy B 25, 11. Domanín A 20, 12. Strážnice E 16.
Okresní soutěž sk. A: 12. kolo: Sokol Hodonín C – Čejč C 18:0, ČSAD Hodonín H – Lužice C 6:12, Lužice D – Ratíškovice D 10:8, Rohatec C – Ratíškovice E 11:7. Tabulka po 12. kole: 1. Lužice C 42, 2. Slovan Hodonín F 41, 3. ČSAD Hodonín H 37, 4. Sokol Hodonín C 36, 5. Ratíškovice D 28, 6. Mikulčice C 28, 7. Rohatec C 27, 8. Čejč C 19, 9. Lužice D 17, 10. Ratíškovice E 13.


Okresní soutěž sk. B: 10. kolo: Vlkoš B – Bzenec C 13:5, Vacenovice C – Veselí nad M. C 11:7, Bzenec B – Kyjov D 5:13, Domanín B – Ježov C 14:4. Tabulka po 10. kole: 1. Vlkoš B 37, 2. Bzenec B 32, 3. Kyjov D 30, 4. Domanín B 28, 5. Vacenovice C 22, 6. Veselí nad M. C 22, 7. Ježov C 17, 8. Bzenec C 10.
ŠACHY
Krajský přebor 2. tř.: 7. kolo: Poštorná C – Sudoměřice 0,5:7,5, Vel. Pavlovice – Bzenec 6:2, ŠK Hodonín – Š. K. 1923 Sokol Kyjov 5:3, Šardice – ŠK Veselí nad Mor. B 4,5:3,5, Střelice – Dubňany 4:4, Prušánky – Poštorná B 4,5:3,5. Pořadí: 1. Sudoměřice 19, 2. Prušánky 18, 3. Poštorná B 16, 4. ŠK Veselí nad Mor. B 13, 5. ŠK Hodonín 12, 6. Vel. Pavlovice 12, 7. Dubňany 11, 8. Sokol Kyjov 10, 9. Šardice 6, 10. Bzenec 3, 11. Střelice 2, 12. Poštorná C 0.


Okresní přebor 2. tř.: 6. kolo: Strážnice p. V. B - Sudoměřice B 4: 1, Dubňany C - Kyjov C 2,5:2,5, Kněždub B - Ždánice B 3:2, Milotice - Veselí D 1:4, Prušánky C - Dolní Bojanovice 3:2. Pořadí: 1. Strážnice p.V. B 16, 2. Sudoměřice B 12, 3. Milotice 8, 4. Dolní Bojanovice 8, 5. Kyjov C 8, 6. Dubňany C 8, 7. Veselí D 7, 8. Kněždub B 6, 9. Prušánky C 6, 10. Ždánice B 5.


VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
ZS v Hodoníně: Ne 10. 2.: 16.30 - 18.00