>

stolní tenis

Divize muži – 4. a 5. kolo:
Dubňany A – ČKD Blansko A 7:11, Strážnice B– Sokol Brno B 2:16
Mikulčice A – ČSAD Hodonín C 11:7,
Dubňany A – Sokol Brno B 10:8,
Strážnice B – ČKD Blansko A 3:15,
Mikulčice A – Hustopeče C 12:6.
Tabulka po 5.kole:
Dubňany A – 3. místo
ČSAD Hodonín C – 4. místo
Mikulčice A – 7. místo
Strážnice B – 12. místo
Krajská soutěž I. třídy muži – 4. a 5. kolo:
ČSAD Hodonín D – Hlubočany A 10:8,
Slovan Hodonín A – Moravské Prusy A 11:7,
Vracov B – Znojmo C 12:6,
ČSAD Hodonín D – Moravské Prusy A 14:4
Slovan Hodonín A – Hlubočany A 11:7
Vracov B – Znojmo B 17:1
Tabulka po 5. kole:
Vracov B – 1. místo
Slovan Hodonín A – 2. místo
ČSAD Hodonín D – 4. místo
Krajská soutěž II.třídy muži – 4. a 5. kolo:
Sokol Hodonín A – Strážnice C 5:13
ČSAD Hodonín E – Ratíškovice A 6:12
Kobylí A – Lužice A 13:5,
Znojmo D – Slovan Hodonín B 6:12
Znojmo E – Slovan Hodonín C 13:5
Sokol Hodonín A – Ratíškovice A 12:6
ČSAD Hodonín E – Strážnice C 5:13
Vranovice A – Lužice A 8:10
Znojmo D – Slovan Hodonín C 8:10
Znojmo E – Slovan Hodonín B 6:12
Tabulka po 5. kole:
Slovan Hodonín B – 2. místo
Ratíškovice A – 3. místo
Strážnice C – 4. místo
Slovan Hodonín C – 7. místo
Lužice A – 8. místo
ČSAD Hodonín E – 9. místo
Sokol Hodonín A – 11. místo
Divize ženy – 4. a 5. kolo:
MS Brno C – Dubňany B 3:7
SKST Brno B – Dubňany C 7:3
Vracov A – ČKD Blansko A 1:9
Břeclav C – ČSAD Hodonín D 4:6
MS Brno C – Dubňany C 3:7
SKST Brno B – Dubňany B 6:4
Břeclav C – Mikulčice A 3:7
Tabulka po 5. kole:
Dubňany B – 1. místo
ČSAD Hodonín D – 3.místo
Dubňany C – 4. místo
Mikulčice A – 6. místo
Vracov A – 8. místo
Krajský žebříčkový turnaj staršího žactva (účast 20 nominovaných žáků a žaček) – Mikulčice 3.11.2007 – umístění hráčů a hráček okresu:
Starší žáci:
1. Garčic Michal (ČSAD Hodonín)
2. Vedral David (ČSAD Hodonín)
4. Podrazil Vítězslav (ČSAD Hodonín)
6. Juřík Adam (Dubňany)
7. Buriánek Patrik (ČSAD Hodonín)
8. Koláček Michal (Slovan Hodonín)
12. (Dohnálek Adam (Dubňany)
13. Hájek Martin (ČSAD Hodonín)
17. Kaňuk Petr (Slovan Hodonín)
20. Kurka Jan (Mikulčice)
Starší žákyně: 3. Vránová Radana (ČSAD Hodonín), 4. Novotná Jana (ČSAD Hodonín), 5. Hrbáčková Kristýna (Dubňany), 9. Kmeťová Veronika (Dubňany), 10. Novotná Lucie (ČSAD Hodonín), 11. Šnajdrová Blanka (Vracov), 12. Benadová Adéla (Mikulčice), 15. Blechová Barbora (Dubňany), 16. Bravencová Zuzana (Čejč), 17. Fulajtárová Anita (Čejč),18. Kličková Sabina (Mikulčice), 19. Ševčíková Markéta (Dubňany), 20. Robotová Kristýna (Mikulčice).

 

 

 

kuželky

2. liga ženy: Ratíškovice – Židenice 6:2 (2547:2463, Dostálová 452), Ratíškovice jsou na 4. místě.
3. liga muži: Ivančice – Mistřín 5,5:2,5 (3292:3184, Bábíček 578). Dubňany – Č. Budějovice 5:3 (3192:3083, P. Antoš 556), Vracov – Sokol Brno 7:1 (3297:3107, Svozil 584), Hodononín – J. Hradec 6:2 (3297:3107, Svozil 584). Pořadí: 1. Hodonín, 4. Dubňany, 8. Vracov, 11. Mistřín.
Divize: Čejkovice – LI Brno 4:4 (2634:2564, Vaněk 483). Židenice – Mistřín B 6:2 (2736:2548, Zemánek 469). Ratíškovice – MS Brno C 3:5 (2647:2651, Výleta 484). Pořadí: 2. Ratíškovice, 6. Čejkovice, 13. Mistřín B.

 

 

lední hokej

4. třída: Kometa Group – Hodonín 7:2 (Kučera, Schenel).
5. třída: Kometa Group – Hodonín2:2 (Stanislav, Rýpar).
6. třída: Vel. Meziříčí – Hodonín 2:7 (Hložánek E. 3, Daněk, Rind, Nosál, Schmauder).
7. třída: Vel. Meziříčí – Hodonín 6:11 (Lamač 4, Růžička 2, Venclík 2, Janota 2, Spáčil).
8. třída: Hodonín – Vel. Meziříčí 10:0 (Čavoj 4, Šošovička 2, Kulyk, Duchoslav, Tomi, Polesný.
9. třída: Hodonín – Vel. Meziříčí 6:0 (Buřič, Juránek, Janás, Skočík, Koubek, Lenkovič).
Liga dorostu C:
Kroměříž– Hodonín 2:4 (Navrátil, Opavský, Baláž, Šimek).
Hodonín – Znojmo 3:6 (Novotný, Malinkovič, Šimek).

 

 

dívčí fotbal

1. liga: starší žákyně: Invančice – Nesyt Hodonín 0:16 (0:9), Gerstbergerová 4, Řiháková 3, Danielová 2, Vrbová 2, Hlaváčová 2, Koplíková, Koutná, Masařová.
Mladší: Ivančice – Nesyt Hodonín 2:2 (1:0), Bydžovská 2.