Stolní tenis

Extraliga ženy

10. a 11. kolo: TTC Litoměřice – ČSAD Hodonín A 1:9, Sokol Bor – ČSAD Hodonín A 0:10.

Tabulka po 11. kole: ČSAD Hodonín A – 1. místo.

Okresní liga

11. kolo: Rohatec A – Strážnice D 1:17, Vacenovice A – Veselí nad M. A 14:4, Čejč A – Kyjov A 7:11, Kyjov B – Ratíškovice B 11:7, Vracov C – Ježov A 11:7, Dubňany B – ČSAD Hodonín F 14:4.

Okresní přebor sk. A

11. kolo: Vacenovice B – Rohatec B 11:7, Čejč B – Dubňany C 5:13, Josefov A – Sokol Hodonín B 11:7, Ratíškovice C – Lužice B 2:16, Mikulčice B – Slovan Hodonín D 13:5, Slovan Hodonín E – ČSAD Hodonín G 5:13.

Okresní přebor sk. B

11. kolo: Domanín A – Strážnice F 6:12, Moravský Písek A – Vlkoš A 5:13, Ježov B – Vracov D 10:8, Kyjov C – Vnorovy A 5:13, Vnorovy B – Bzenec A 5:13, Veselí nad M. B – Strážnice E 13:5.

Okresní přebory jednotlivců – dospělí – Strážnice

Dvouhra muži: 1. A. Borůvka (Strážnice), 2. L. Vaculovič (ČSAD Hodonín), 3. P. Kouřil (Vracov), 3. P. Lamač (ČSAD Hodonín).

Dvouhra ženy: 1. R. Vránová (Dubňany), 2. M. Šnajdrová (Vracov).

Čtyřhra muži: 1. J. Marek, Z. Morávek, 2. A. Borůvka, P. Jamný (všichni Strážnice), 3. L. Vaculovič, P. Lamač (ČSAD Hodonín), 3. P. Kouřil, K. Grufík (Vracov).

Okresní přebory jednotlivců – starší žactvo – Dubňany
Dvouhra starších žáků: 1. P. Kaňuk (Slovan Hodonín), 2. A. Juřík (Dubňany), 3. M. Hájek, 3. P. Buriánek (oba ČSAD Hodonín).

Dvouhra starších žákyň: 1. K. Hrbáčková (Dubňany), 2. A. Vašíčková (Strážnice), 3. J. Novotná (ČSAD Hodonín), 3. H. Kalužová (Strážnice).

Čtyřhra starších žáků: 1. A. Juřík, A. Dohnálek (Dubňany), 2. M. Hájek, P. Buriánek (ČSAD Hodonín), 3. I. Drábek, P. Kaňuk (Slovan Hodonín), 3. V. Podrazil, J. Veselý (ČSAD Hodonín).

Čtyřhra starších žákyň: 1. A. Vašíčková, J. Novotná (Strážnice, ČSAD Hodonín), 2. L. Novotná, H. Kalužová (ČSAD Hodonín, Strážnice), 3. K. Hrbáčková, B. Šnajdrová (Dubňany, Vracov), 3. M. Ševčíková, Ševčíková (Dubňany).

Smíšená čtyřhra - starší žactvo: 1. V. Podrazil, J. Novotná (ČSAD Hodonín), 2. A. Juřík, K. Hrbáčková (Dubňany), 3. a. Dohnálek, L. Novotná (Dubňany, ČSAD Hodonín), 3. P. Buriánek, A. Vašíčková (ČSAD Hodonín, Strážnice).


Okresní přebory jednotlivců – mladší žactvo – Strážnice
Dvouhra mladších žáků: 1. V. Podrazil (ČSAD Hodonín), 2. V. Šašinka (Strážnice), 3. A. Dohnálek (Dubňany), 3. J. Kraus (Sokol Hodonín).

Dvouhra mladších žákyň: 1. K. Hrbáčková (Dubňany), 2. J. Novotná (ČSAD Hodonín), 3. Z. Bravencová (Čejč), 3. L. Novotná (ČSAD Hodonín).

Čtyřhra mladších žáků: 1. V. Podrazil, V. Šašinka (ČSAD Hodonín, Strážnice), 2. A. Dohnálek, M. Linner (Dubňany, Čejč), 3. M. Kladňák, M. Ticháček (Ratíškovice), 3. J. Boruta, M. Rachunek (Vracov).

Čtyřhra mladších žákyň: 1. K. Hrbáčková, J. Novotná (Dubňany, ČSAD Hodonín), 2. H. Kalužová, L. Novotná (Strážnice, ČSAD Hodonín), 3. M. Ševčíková, V. Tušlová (Dubňany, ČSAD Hodonín), 3. Z. Bravencová, E. Jančíková (Čejč, Strážnice).

Smíšená čtyřhra - mladší žactvo: 1. V. Podrazil, J. Novotná (ČSAD Hodonín), 2. A. Dohnálek, K. Hrbáčková (Dubňany), 3. J. Kraus, L. Novotná (Sokol Hodonín, ČSAD Hodonín), 3. V. Šašinka, H. Kalužová (Strážnice).

Stolní tenis

Okresní přebory jednotlivců – dorost – ČSAD Hodonín
Dvouhra dorostenci: 1. J. Mikeska (Vracov), 2. D. Vedral (ČSAD Hodonín), 3. R. Podrazil (ČSAD Hodonín), 3. T. Horák (Kyjov).

Dvouhra dorostenky: 1. A. Vašíčková (Strážnice), 2. R. Vránová (ČSAD Hodonín), 3. M. Šnajdrová (Vracov), 3. H. Kalužová (Strážnice).

Čtyřhra dorostenci: 1. J. Mikeska, T. Horák (Vracov, Kyjov), 2. D. Vedral, M. Vávra (ČSAD Hodonín, Vracov), 3. R. Podrazil, V. Podrazil (ČSAD Hodonín), 3. Z. Kučera, T. Vaněk (Kyjov).

Čtyřhra dorostenky: 1. R. Vránová, M. Šnajdrová (ČSAD Hodonín, Vracov), 2. A. Vašíčková, H. Kalužová (Strážnice).

Smíšená čtyřhra - dorost: 1. D. Vedra, A. Vašíčková (ČSAD Hodonín, Strážnice), 2. R. Podrazil, R. Vránová (ČSAD Hodonín), 3. J. Mikeska, M. Šnajdrová (Vracov), 3. P. Buriánek, H. Kalužová (ČSAD Hodonín, Strážnice).

šachy

Krajský přebor 1. tř.
5. kolo: Orel Ořechov – Garde Lipovec 2,5:5,5. ŠK Tetčice – Strážnice p/V. 4,5:3,5 (vyhráli Vrtal, Macků a Pavka, remizoval Symerský). ŠK Kuřim – TJ Znojmo 5:3. Sokol Rudice– MS Brno 4,5:3,5. ŠK Veselí n/Mor. – Sokol Tišnov 2,5:5,5 (vyhráli J. Uřičář a P. Višar, remizoval J. Pištěk).

Okresní přebor 1. tř.
4. kolo: Veselí n/M. C - Dubňany B 4,5:3,5. Kněždub - Ždánice 2,5:5,5. J. Strážnice - Ježov 3,5:4,5. Domanín - Kyjov B 4,5:3,5. Hodonín B - Prušánky B 3:5.