Opět po roce budou slavnostně oceněni nejlepší zástupci Hodonínska na sportovním poli, kteří v letošním roce dosáhli krajských, republikových i na mezinárodních úspěchů. Pomáhat s organizací budou i zástupci Okresního sdružení ČSTV Hodonín. „Nechtěli jsme nechat sportovce ve štychu. Bohužel současná situace nám nedovoluje, abychom se po několika letech podíleli na anketě finančně. I tak ale s přípravou večera a samotnými nominacemi pomůžeme,“ uvedl předseda OS ČSTV Hodonín Miroslav Běťák.

Pořadatelé vypsali tyto kategorie: jednotlivci – dospělí, mládež, kolektivy – dospělí, mládež, trenéři, sportovní akce roku a nově také Krajánek roku..

Nominace ve všech uvedených kategoriích mohou zástupci z oddílu a klubů, stejně jako široká sportovní veřejnost, zasílat již nyní na adresu OS ČSTV Hodonín, Tyršova 8, 695 01 Hodonín, případně lze využívat e–mail: kucerovacstv@seznam.cz. Nominace lze zaslat také do Hodonínského deníku (libor.kopl@denik.cz). Nezapomeňte uvádět výčet dosažených výsledků za rok 2011 a pokud možno i kontaktní údaje na nominovaného.

Základní podmínkou pro zařazení na listinu kandidátů je příslušnost daného sportovce k tělovýchovné jednotě, sportovnímu klubu nebo týmu se sídlem v regionu Hodonínska (to neplatí v kategorii krajánek).

Všechny laureáty ocenění za rok 2011 vybere komise odborníků, která se sejde v polovině ledna. Také čtenáři dostanou, podobně jako v minulých letech, příležitost zvolit si svoji sportovní hvězdu, a to hlasováním na soutěžních kupónech, které budou vycházet v Hodonínském deníku.

Slavnostní galavečer spojený s vyhlášením výsledků oblíbené ankety se uskuteční ve středu 22. února 2011 ve veselském kulturním domě.

Nejúspěšnější sportovec roku okresu Hodonín za rok 2011

Návrh na ocenění v těchto kategoriích:

Nejlepší sportovec – jednotlivec v kategorii dospělých
Nejlepší sportovec – kolektiv v kategorii dospělých
Nejlepší sportovec – jednotlivec v kategorii mládeže 1993 a mladší
Nejlepší sportovec – kolektiv v kategorii mládeže
Trenér mládeže
Sportovní akce roku
Krajánek roku 2011 (úspěšný sportovec – odchovanec sportovního klubu na Hodonínsku)

Pokud máte ve svém kolektivu úspěšné sportovce, pošlete návrhy na ocenění nejpozději do 31. prosince 2011 na dresu Okresní sdružení ČSTV Hodonín, Tyršova 8, 695 01 Hodonín nebo na emailovou adresu kucerovacstv@seznam.cz.