Trenérovi Jaroslavu Mikeskovi bude rovněž k dispozici pro prosincový Český pohár žen.

„Chceme ji vyzkoušet, posoudit její výkonnost. Když budeme s jejími výkony spokojení, třeba se domluvíme i na příští sezonu. Věříme tomu, že v béčku bude lídrem a děvčatům pomůže nejenom k záchraně extraligy, ale třeba i do play-off,“ uvedl předseda SKST Plus Hodonín Richard Brhel.

Melanie Díaz v rezervním týmu nahradí Annu Klempererovou, která se posunula do áčka. V béčku tak zůstaly jenom Kmeťová s Pařízkovou. Ty doplňují mladší hráčky.

close Stolní tenistky Hodonína získaly pro extraligovou rezervu exotickou posilu. Mladý tým ze Slovácka posílí reprezentantka Portorika Melanie Díaz. Foto: se svolením SKST Plus Hodonín info Zdroj: Deník/Libor Kopl zoom_in Stolní tenistky Hodonína získaly pro extraligovou rezervu exotickou posilu. Mladý tým ze Slovácka posílí reprezentantka Portorika Melanie Díaz. Foto: se svolením SKST Plus Hodonín

Melanie Díaz pochází z velké sportovní rodiny. „Sestra jedenácté hráčky světa Adriany Díaz pochází z horského portorického městečka Utuado. Otec a zároveň renomovaný kouč Bladimir Díaz přivedl ke stolnímu tenisu vedle Melanie a Adriany rovněž své další dcery Fabiolu a Gabrielu,“ informuje marketingový a sportovní manažer hodonínského klubu Ondřej Lapčík.

Podle něj bude Melanie Díaz patřit mezi největší hvězdy české nejvyšší soutěže. Na extraligová utkání se bude střídavě připravovat v tréninkových centrech v Hodoníně a německém Saarbrückenu.