Možíš i Kundrata nastříleli shodně devatenáct branek. A i když Zweigeltrebe, respektive Kuci vopálený skončili už ve čtvrtfinále, žádný jiný hráč dvojici střelců nepřekonal. „Na to kolik jsem odehrál zápasů, tak to bylo dobrý," říká Lukáš Možíš.

Vřesovický fotbalista získal trofej pošesté v řadě. V předcházejících ročnících neměl šikovný forvard konkurenci, letos ale doplatil na výkony a brzké vyřazení mužstva. „Tento ročník se nám moc nepovedl. Příště ale budeme mít zase ty nejvyšší ambice a zabojujeme o celkové prvenství," slíbil Možíš, který se navíc v závěru základní části zranil a mužstvu v jednom utkání citelně scházel.

Devatenáct branek nastřílel i Radek Kundrata. Oporu Kuků vopálených do čela tabulky střelců katapultovala šestigólová exploze proti Old Dogs. Výborný fotbalista však řádil i v dalších zápasech. „Docela se mně dařilo. Možná jsem tady někdy dřív dal i více gólů, ale v předchozích letech nebylo Lukáše Možíše možné dohnat. Letos to vyšlo," usmíval se Kundrata.

I milotický rodák by individuální trofej raději vyměnil za pořádný týmový úspěch. „Skoro každý rok jsme se dostali do semifinále a hráli o medaile. Teď jsme vypadli už ve čtvrtfinále, což byl neúspěch a zklamání," dodal Kundrata.