„Mužstvo podalo ve všech řadách výborný výkon. Jistotou byl brankář Komenda. V obraně diktovali hru Dinka se Sobolem a v útoku kraloval kapitán Kaluža. Všichni ostatní se k oporám přidali. Celý tým hrál na doraz a to na domácí platilo,“ uved vedoucí SK Sudoměřice Jan Kauža starší.

První třetina byla vyrovnaná, čemuž odpovídal i poměr střel. Malenovice vyslaly na gólmana Komendu jedenáct projektilů, stejným počtem ran zasypali hráči Sudoměřic i domácího brankáře.

Po bezbrankové první třetině se na domácího brankáře valil útok za útokem. Z dvaadvaceti střel hned čtyři skončily v síti. Do vedení poslal Sudoměřice Kaluža, který trefil po přihrávce Dinky horní růžek domácí branky. Hostující kapitán následně přidal po Kosíkově přihrávce druhý gól. Na 3:0 zvyšoval Mišík. Tomu asistoval Zelenka. Kanonádu slováckého celku završil po Juráskově pasu Kosík.

Malenovice v závěrečné části hru vyrovnaly a dvěma brankami duel zdramatizovaly. Boj o druhou příčku tabulky nakonec vyzněl pro hostující tým, který si ze Zlína odvedl všechny body.

1. NHbl

TJ ACS Malenovice – SK Sudoměřice 2:4 (0:0, 0:4, 2:0)
Branky Sudoměřic: Kaluža 2, Mišík, Kosík'
Střely na branku: 31:42. Vyloučení: 7:4. Využití přesilovek: 1:1. V oslabení: 0:1.
Sudoměřice: Komenda (Krýsa) – Dinka, Zelenka, Stratil, Sobol – Gajda, Kaluža, Kosík, Mil. Hujsa, Jurásek, Mišík, Chovanec.