I když Vysoké Mýto nemá takový zvuk jako Sparta, Slavie nebo Helas, nečeká Tango rozhodně snadné střetnutí. Nejzbach, který se opírá především o výborného gólmana Libora Gerčáka nebo bývalého ligového fotbalistu Petra Vladyku, sice v posledním zápase podlehl brněnskému Helasu 0:4, přesto se s dvanácti body drží na sedmém místě tabulky. Hodonín je díky lepšímu skóre šestý. „Zápas s Vysokým Mýtem je poslední na domácí půdě v tomto roce, proto se budeme snažit hrát tak, abychom potěšili naše skvělé diváky," říká kouč Tanga Marian Berky.

Slovenský odborník má ze soupeře respekt. Progresivní trenér navíc moc dobře ví, že Nejzbach má po posledním zápase co napracovat. „Vysoké Mýto, které má ve svých řadách reprezentačního brankáře, hraje dost zvláštním systémem s dlouhými nakopávanými míči do brankoviště, a všechny souboje dohrává. Bude to velmi nepříjemný soupeř," tuší hodonínský kormidelník.

Trenér Nejzbachu Vysoké Mýto Roman Páral protivníka zatím neřeší. Hostující kouč se dívá hlavně na svůj tým. „Pokud nebudeme hrát všichni na sto procent, tak nemůžeme v lize bodovat," ví Páral, který byl po porážce s Helasem na svěřence hodně nazlobený. „V minulém utkání jsme podali tragický výkon. Někteří hráči vůbec nehráli. Doufám, že se zlepšíme, protože v Hodoníně nás rozhodně nečeká nic lehkého," říká Páral.

Nejzbach v nejvyšší soutěži padl po po šesti zápasech. Hráče i vedení Vysokého Mýt ale mrzí i remízy s Třincem a na Slavii. „Obě utkání se dala vyhrát," lituje zbytečných ztrát Páral.

Duel desátého kola Chance futsal ligy slibuje napínavou podívanou. Začátek je ve 20.30. Poločasovou přestávku znovu zaplní soutěž o peníze ve střelbě na břevno.