Třikrát se svěřenkyně kouče Oldřicha Pintery podívala až do finále a hned dvakrát se jí podařilo zvítězit. „Bylo to na turnajích ve Šlapanicích a ve Strážnici,“ informoval zástupce TCP Kyjov Pavel Štěpánek.

Poslední finálovou účast na Jihomoravském přeboru ovšem nedokázala Struhárová společně s kolegyní Terezou Schmidovou (TC Brno), se kterou předtím dvakrát uspěla, proměnit ve vítězství.

„Nikola se během zimní sezony připravuje převážně v Kyjově pod vedením trenéra Oldřicha Pintery. Jednou týdně se zúčastňuje i tréninků ve Zlíně, kde má množnost hrát s kvalitními hráčkami svého věku a kde také hraje soutěže družstev,“ uvedl Štěpánek. „Nikolu v nejbližší době čeká především zvýšení tréninkového tempa a především zlepšení kondice a zkvalitnění pohybu po kurtu,“ doplnil Štěpánek.

Struhárová se také letos představí v nejvyšší tenisové soutěži. „Ve Zlíně bude hrát první dorosteneckou ligu a v Kyjově se poprvé zapojí do seniorského družstva, které v květnu a červnu poprvé v historii zasáhne do druhé ligy,“ pravil Štěpánek.