Vítězný Vacenovjan si tak znovu může převzít v redakci Slovácka a Hodonínského deníku Rovnost kávovou cenu (balíček Douwe Egberts). V průběžném pořadí vede Belka před trojicí Jana Svobodová, Miloš Kundelius a Martin Ruban o dvanáct bodů. Letošní podzimní Tipliga má od třetího kola dalšího nováčka – Barboru Lahovou z Hodonína.

POŘADÍ 3. KOLO

1. místo

HO0007 Radek Belka, Vacenovice 36 8
2. místo

HO0005 Jana Svobodová, Ratíškovice 24 5
HO0018 Pavel Hlaváč, Strážovice 18 5
HO0001 Radim Kundelius, Ždánice 18 5
HO0020 Tomáš Možnar, Strážnice 16 5
HO0011 Stanislav Svoboda, Veselí n/M. 12 5
HO0023 Václav Hrdina, Lanžhot 7 5
8. místo

HO0019 Miloš Kundelius, Ždánice 24 2
HO0002 Martin Ruban, Ždánice 24 2
HO0008 Jan Staňka, Veselí nad Moravou 15 2
HO0016 Milan Nedveis, Věteřov 12 2
HO0010 Františka Svobodová, Veselí n/M. 12 2
HO0021 Metoděj Sasínek, Hodonín 4 2
HO0014 Miloslav Pecháček, Svatobořice 3 2
HO0014 Miloslav Pecháček, Svatobořice 3 2
16. místo

HO0003 Petr Ruban, Ždánice 18 –1
HO0017 Luboš Balus, Mutěnice 15 –1
HO0006 Jan Hapla, Bzenec 15 –1
HO0004 Milan Koplík, Ratíškovice 15 –1
HO0013 Antonín Krpal, Stříbrnice 15 –1
HO0009 Radek Kalod, Čeložnice 12 –1
HO0012 Iveta Knotková, Ježov 3 –1
23. místo

HO0022 Martin Chalupa, Hodonín 0 –1
24. místo

HO0015 Romana Nedveisová, Věteřov 3 –10
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1. místo

HO0007 Radek Belka, Vacenovice 8 36
2. místo

HO0005 Jana Svobodová, Ratíškovice 5 24
HO0019 Miloš Kundelius, Ždánice 2 24
HO0002 Martin Ruban, Ždánice 2 24
5. místo

HO0018 Pavel Hlaváč, Strážovice 5 18
HO0001 Radim Kundelius, Ždánice 5 18
HO0003 Petr Ruban, Ždánice –1 18
8. místo

HO0020 Tomáš Možnar, Strážnice 5 16
9. místo

HO0008 Jan Staňka, Veselí nad Moravou 2 15
HO0017 Luboš Balus, Mutěnice –1 15
HO0006 Jan Hapla, Bzenec –1 15
HO0004 Milan Koplík, Ratíškovice –1 15
HO0013 Antonín Krpal, Stříbrnice –1 15
14. místo

HO0011 Stanislav Svoboda, Veselí nad Mor. 5 12
HO0016 Milan Nedveis, Věteřov 2 12
HO0010 Františka Svobodová, Veselí n/M. 2 12
HO0009 Radek Kalod, Čeložnice –1 12
18. místo

HO0023 Václav Hrdina, Lanžhot 5 7
19. místo

HO0021 Metoděj Sasínek, Hodonín 2 4
20. místo

HO0014 Miloslav Pecháček, Svatobořice 2 3
HO0012 Iveta Knotková, Ježov –1 3
HO0015 Romana Nedveisová, Věteřov –10 3
23. místo

HO0024 Barbora Lahová, Hodonín 2 2
24. místo

HO0022 Martin Chalupa, Hodonín 0 –1
výsledky zápasů

utkání výsledek/správný tip

1. RSM Hodonín – Třebíč ⋌2:1/1
2. Bzenec –Vracov ⋌3:1/1
3. Kyjov – Zbýšov ⋌3:1/1
4. Ratíškovice – Rohatec ⋌1:1/0
5. Velká nad Veličkou – Dražovice ⋌1:2/2
6. Mutěnice – Lanžhot ⋌1:1/0
7. Žarošice – Milotice ⋌3:0/1
8. Dubňany – Kněždub ⋌0:0/0
9. Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota ⋌2:3/2

10. Starý Poddvorov – Svatobořice ⋌2:1/1