Mezi juniory se dostal do čtvrtfinále šestadvacátého ročníku Turnaje přátelství Jaroslav Mikeska z SKST ČSAD Hodonín. „Pravděpodobně si tak vybojoval účast na mistrovství republiky do jednadvaceti let,“ uvedl trenér hodonínských stolních tenistů Ján Medvecký.

Čtyřhře dorostenek kralovala dvojice Frýdlantu Adámková s Tomanovskou. V boji o postup mezi nejlepší čtyři skončil dubňansko–hodonínský pár Veronika Kmeťová s Lucií Novotnou. Ve čtvrtfinále zakončila svoji pouť i hodonínská dvojice Podrazil s Možíšem.

V neděli se z individuálního stříbra radovala dubňanská Veronika Kmeťová. Sestry Novotné se umístily na třetí příčce. „Semifinálový souboj oddílových kolegyň Veroniky Kmeťové a Lucie Novotné se rozhodl až v pátém setu v poměru 12:10 na míčky,“ popsal dramatickou bitvu Medvecký.

Jana Novotná si kromě bronzu ze singlu došla i pro prvenství v deblu. Tam kralovala spolu s její břeclavskou partnerkou Svatavou Janků. „Lucie Novotná spolu s Veronikou Kmeťovou získaly bronzové medaile. Když jim na postup do finále čtyřhry nestačilo ani pět mečbolů,“ připomněl duel Bečvařová a Kášovou Medvecký.