Na lavičce interligového celku vystřídal slovenského kolegu Slavomíra Vargu, který vedení klubu požádal o předčasné ukončení smlouvy. „Chci si od trénování odpočinout, ale v házené budu působit i nadále. Zůstávám totiž prezidentem klubu v Nitře. Z Veselí odcházím v dobrém a věřím, že s klubem budu i nadále spolupracovat," uvedl na oficiálních webových stránkách interligového klubu Slavomír Varga.

Jeho nástupce se na jih Moravy vrací po téměř dvou letech. Známý kouč po nečekaném odchodu z Veselí nad Moravou na začátku roku 2015 nejprve zamířil na lavičku mistrovského Mostu. V poslední době působil jako hlavní trenér družstva starších dorostenek Iuventy Michalovce. Na východě Slovenska u týmů juniorek a mladších dorostenek vykonával také funkci asistenta.

Nyní se Hudák vrací zpět do nejvyšší ženské soutěže. „Výhodou je, že většinu hráček znám a do klubu přicházím v době, kdy máme čas připravit se na jarní část," připomíná kouč, který od vedení veselského klubu nemá stanovený žádný konkrétní úkol. „Našim cílem je produkovat takovou hru, abychom s ní mohli být spokojeni. Věřím přitom, že když budeme spokojeni, tak získáme přitom i nějaké body," dodal Hudák.

Ten se poprvé představí fanouškům ve středu 21. prosince, kdy panenky ve čtvrtfinále Českého poháru vyzvou Porubu. Mezinárodní interliga pokračuje až po novém roce. Veselanky druhou polovinu sezony odstartují zápasem s pražskou Slavii.

Kalendář na rok 2017 v prodejiHázenkářský klub SHK Veselí nad Moravou po dlouhých letech připravil pro fanoušky nástěnný kalendář. „Na velkoplošném formátu na něm najdete nejen hráčky družstva žen, ale i dorostenky a hráčky mládežnických týmů," říká sekretář interligového celku Vlastimil Procházka. Kalendář je k dostání za devětadevadesát korun a pořídit si jej můžete v kanceláři klubu SHK Veselí nad Moravou. Více informací se dozvíte na telefonním čísle 606 947 414 nebo na emailové adrese hazena@shkveseli.cz