Mohl být návrat na hodonínské palubovky lepší?
Asi těžko (úsměv). Jsem moc rád, že si do hodonínské haly našlo cestu tolik diváků. Myslím, že jsme se fanouškům odvděčili povedeným výkonem a jednoznačnou výhrou.

Výsledek 8:3 mluví za vše. Co moravskou bitvu rozhodlo?
Asi naše produktivita. Do zápasu jsme vletěli, soupeře jsme v první třetině přejeli a za rozhodnutého stavu hráli zodpovědně dozadu. Výsledek jsme kontrolovali, navíc jsme přidali další branky. Z naší strany to bylo dobré.

Těšil jste se na duel s Otrokovicemi kvůli hodonínskému prostředí, kde se superliga nikdy předtím nehrála, víc než na ostatní zápasy?
Vstával jsem s mírnou trémou, nakonec to dopadlo dobře. Jsem rád, že se zápas odehrál právě v Hodoníně. Určitě nejsem proti tomu, aby se takovéto utkání tady někdy zopakovalo.

Cena pro nejlepšího hráče je asi příjemným bonusem. Souhlasíte?
Samozřejmě si jí moc cením, ale nevím, jestli jsem si ji za výkon úplně zasloužil. Doufám, že kluci na mě nebudou naštvaní.

Proti Otrokovicím jste nastoupil v zahajovací formaci. To bylo kvůli tomu, že se zápas uskutečnil ve sportovní hale TEZA, nebo jste stálým členem prvního útoku Bulldogs Brno?¨
Poslední čtyři zápasy jsem odehrál v první lajně, takže to, že se hrálo zrovna v Hodoníně, nemělo na naši sestavu vliv.

Díky výhře nad Panthers jste se v tabulce dostali právě před Otrokovice na šesté místo. Jaké cíle máte v letošním superligovém ročníku?
To se teprve uvidí. Některé zápasy nám příliš nevyšly, snad se ale dostaneme do play off. V něm bychom rádi došli co nejdál.