O Lidice –Sokolský pohár 2011 bojovalo přes tři sta zápasníků z devětadvaceti oddílů z České republiky, Slovenska, Belgie, Německa, Chorvatska, Norska, Itálie a Dánska v kategorii žáků a kadetů. Součástí turnaje bylo také předposlední kolo mistrovství České republiky družstev. Hodonínští závodníci i tady prokázali svou nadvládu.

„Družstvo se opíralo o pětici českých reprezentantů, a to Štěpána Antoše, Michala Baláka, Dominika Dobeše, Luboše Horníčka a Martina Gajdíka,“ představil hlavní tahouny hodonínského oddílu Vladimír Balák. Tomuto kvintetu dobře sekundovali Tomáš Domanský, Tomáš Fučík a Jaroslav Kocián. Chyběl jen zraněný Ondřej Herník. „Svěřenci trenérů Luboše Jurmana a Oldřicha Kučery i v tomto kole republikového šampionátu družstev kadetů zvítězili, a to s náskokem dvaceti bodů před Havlíčkovým Brodem. Kráčí tak za obhajobou mistrovského titulu,“ konstatuje Balák.

Na velké ocenění dosáhl Luboš Horníček, kterého krom toho, že vyhrál ve váhové kategorii do třiašedesáti kilogramů, vyhlásili ještě nejlepším zápasníkem turnaje. Na zlato dosáhli na Kladně ještě Michal Balák a Martin Gajdík. Druhé místo ve svých váhových kategoriích obsadili Štěpán Antoš a Jaroslav Kocián. Čtvrtý skončil Dominik Dobeš. Pátou příčku vybojoval Tomáš Fučík. Šestý se umístil Tomáš Domanský. Už se pomalu blíží tradiční hodonínský zápasnický podnik. „Zveme všechny příznivce zápasu na mezinárodní turnaj O Slovácký pohár v kategorii kadetů, který se bude konat jedenáctého června v hodonínské sokolovně. Zároveň je závěrečným kolem mistrovství České republiky družstev kadetů,“ dodal funkcionář hodonínského zápasnického Sokola.