Nové prodejní centrum Mountfieldu nahradí původní prodejnu umístěnou na ulici Krátká 4, která již nesplňovala současná kritéria kvalitního nakupování a nahradí ji nová lokalita vedle obchodního centra. Celková plocha nové prodejny činí téměř 1 400 m². K dispozici zákazníkům je 50 parkovacích míst, což je desetkrát více než v původní lokalitě. Nová prodejna je kromě mnoha novinek vybavena excelentním bazénovým centrem a také velmi komfortně zařízenou přijímací místností servisu.

„S modernizací a revitalizací prodejní sítě jsme začali již v roce 2016. Důvodem je zlepšování péče o zákazníka, o jeho komfort při nakupování a s tím spojeného rozšiřování služeb i sortimentu produktů. Zvětšujeme prodejní plochy, vylepšujeme interiérovou navigaci, rozšiřujeme a modernizujeme servisní zázemí, skladové prostory, a to jak pro zboží, tak i pro náhradní díly. V tomto roce plánujeme zmodernizovat či přestěhovat celkem 20 prodejen v České republice a na Slovensku,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodává, že „během slavnostního otevření prodejny v Hodoníně ve dnech 7. – 8. dubna bude veškerý sortiment nabízen za polovinu ceny a navíc prvních 300 návštěvníků obdrží láhev exkluzivního chilského vína zdarma“.

Mountfield má v České republice celkem 56 prodejních center. V loňském roce přestěhoval do nových lokalit nebo zmodernizoval prodejny v Teplicích, Liberci, Jindřichově Hradci, Znojmě a Třebíči. V tomto roce proběhne přemístění prodejního centra z Hlučína do Ostravy do nově budovaného nákupního centra “Géčko“ u ostravského Globusu. Přestěhována bude také prodejna v Mostě. Modernizovány budou mimo jiné prodejny ve Frýdku Místku, Klatovech, Šumperku.