deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Fotbalová Konferenční liga: Fotbalisté Dinama Záhřeb remizovali doma 1:1 s Betisem Sevilla, díky výhře 1:0 v úvodním duelu postoupili od osmifinále.
2. kolo Evropské fotbalové ligy: Do osmifinále soutěže postoupil AC Milán i přes prohru v odvetě v Rennes 2:3.
Předehrávka 48. kola extraligy: Hokejisté Litvínova zvítězili na ledě Českých Budějovic 7:4 a posunuli se na 4. místo v tabulce.
Nehoda uzavřela I/38 na Českolipsku: V Bezdězu se srazilo osobní auto s těžebním zdrojem. Hasiči vyprošťovali dva lidi, sanitky odvezly tři zraněné.
Europol rozbil gang pašeráků lidí: Podle agentury šlo jednu z největších rozkrytých skupin. Zatčených je 19 osob.
Americké úřady postihly ruského bankéře: Šéfa ruské státní banky VTB Andreje Kostina a dva jeho spolupracovníky sídlící v USA viní z porušení sankcí.
Nález bomby vyvolal evakuace v Plymouthu: Puma z válečného náletu na anglický přístav byla pod dvorkem, domovy musí opustit tři tisíce lidí.
Dramatický požár ve Španělsku: Ve Valencii hoří 14patrový obytný dům. Lidé na místě slyšeli volání o pomoc, informace o obětech zatím nejsou.
Američané sestřelili jemenské drony: Námořnictvo a letectvo zlikvidovaly 6 útočných prostředků vyslaných Hútsiji proti americkým cílům v Rudém moři.
Zájem o očkování proti chřipce mírně rostl: Loni podali lékaři přes 850 tisíc vakcín, o dvě procenta víc než v předchozím roce.
Nigérie zakázala obchody s kryptem: Úřady nařídily internetovým a mobilním operátorům blokovat v zemi přístup k příslušným platformám.
Brno má gynekologii pro trans lidi: Ambulance je první zařízení svého druhu v republice.
Americké úřady vyšetřují výpadek mobilních sítí: Prověřují, zda potíže operátora AT&T nezavinil kybernetický útok na jeho infrastrukturu.
Jan Eskymo Welzl spojil Zábřeh s Kanadou: Město na Šumpersko podepsalo partnerství s Dawnson City, kde jeho polárnický rodák léta žil a je tam pohřben.
Evropská komise má návrh pro zemědělce: Schválila opatření ke snížení administrativní zátěže a další úlevy.
Praha vypíše tendr na opravu vinohradského divadla: Zakázku město vyhlásí počátkem března, maximální cena je 2,76 miliardy korun, schválili zastupitelé.
Úřady vydaly Navalného úmrtí list: Oficiální dokument tvrdí, že opoziční lídr v sibiřském lágru zemřel "z přirozených příčin".
Pákistán blokuje síť X: Bývalý Twitter je v zemi nedostupný už šestý den, úřady ho vypnuly po volbách, opozice tvrdí, že ji režim chce umlčet.
Policie našla pohřešovanou dívku: Pardubičtí policisté ukončili pátrání, dívka je v pořádku, cestovala vlakem mezi Kolínem a Pardubicemi.
Putin se prolétl ve strategickém bombardéru: Ruský prezident si vyzkoušel let novém stroji Tu-160M schopném nést jaderné zbraně.
Matka Navalného viděla tělo zesnulého syna: Uvedla, že úřady chtějí, aby ho pohřbila tajně a bez obřadu. Chlebíček na řízku nadchl internet: Provozovatele kavárny a bufetu v Českém Krumlově zájem o originální pokrm překvapil. Největší kolejové větvení vzniká v Brně: Deník se podíval kamerou dronu na staveniště nové tramvajové trati u vozovny v Pisárkách.
Ukrajina zasáhla ruský vojenský tábor: Při úderu na cvičiště v Podo-Kalinivce v okupované části Chersonské oblasti zemřelo na 60 ruských vojáků, tvrdí armáda.
Nehoda uzavřela I/38 v Nymburku: Hasiči zasahují u kolize dodávky a dvou osobních aut, jedno skočilo na střeše, druhé mimo vozovku.