deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Herec Baldwin: Byl formálně obžalován z neúmyslného zabití. Postřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou během natáčení westernu Rust.
Šokující svědectví: Zběhlý velitel Wagnerovců promluvil o brutalitě této skupiny. Kakapo soví je hříčka přírody: Papoušek s hnízdem v zemi se neumí bát. Návrat do ligy zhořkl: Po třinácti letech zpátky a zrovna prohra, smutnil fotbalista Matěj Vydra. Jak se bydlí v Česku: Většina bytů má čtyři místnosti a řada lidí žije sama.
Basketbalistky USK Praha: Ve 12. kole Evropské ligy prohrály doma s Fenerbahce Istanbul 66:73 a zůstaly za ním v tabulce skupiny A na 2. místě.
Dohrávky hokejové extraligy: Třinec v derby přetrhl šňůru proher, výhru Sparty zařídil Řepík.
Komisař Maigret na zámku v Ploskovicích: Tak se před lety natáčel slavný seriál. Brutální útok na dívku: Násilnici z ústeckého parku už policie zná. Den poté výrostci zbili i chlapce.
Turnaj v Chua Chin: Tenistka Fruhvirtová si v 1. kole poradila s Mattekovou-Sandsovou.
Regulace kratomu: Potřebuji zákon, objevují se stále nové návykové látky, uvádí ministr zdravotnictví Válek. Mezinárodní mítink Hvězdy v Nehvizdech: Počtvrté za sebou jej vyhrál koulař Staněk. Fotograf Deníku opět boduje: V Czech Press Photo uspěl se snímky z Colours of Ostrava.
Soud v Íránu: Mladý pár poslal na deset let do vězení za tanec v Teheránu.
Firma Nexen u Žatce je ve ztrátě: Od rána zde stávkuje část zaměstnanců. Mzdy ale společnost v minulosti zaměstnancům zvedla.
Czech Press Photo: Vyhrál jej Vojtěch Dárvík Máca za snímek z ukrajinské Buči. Válka na Ukrajině v soutěži dominovala.
Druhá celostátní stávka: Má ji za sebou Francie. Lidé protestovali proti důchodové reformě, v Paříži přišlo na demonstraci 87 tisíc lidí.
Záložník Antonín Barák: Přestoupil z Verony do Fiorentiny, kde od léta hostoval.
Setkání Rakušana s Pavlem: Ministr vnitra s nově zvoleným prezidentem mluvili o policii, pomoci regionům nebo uprchlíkům.
Šampion v rukou propagandy: Rusové si přisvojují úspěch amerického krasobruslaře.
Ceny ropy se vyvíjejí smíšeně: Brent ztrácí zhruba půl procenta.
Romský památník v Letech na Písecku: Bude stát téměř 100 milionů korun. Předčasné parlamentní volby na Slovensku: Budou 30. září, rozhodla sněmovna.
150 členů armády: Francie je pošle do Polska, aby tam cvičili Ukrajince.
Hlavní líčení u českobudějovického soudu: Znásilnění si dívka nevymyslela, klinická psycholožka falešné nařčení odmítá.