JANA RYBOVÁ

šéfredaktorka

Chtěla bych se těšit, že život nebude tak hekticky utíkat, jenže vím, že když člověk pracuje v novinách, moc to nejde. A tak se těším na každou volnou chvilku, kterou prožiji s rodinou. Přála bych si mít spoustu fajn nápadů, jak volný čas co nejlépe vyplnit, abych potěšila své blízké a oni byli šťastní.

ZDENĚK ŠMÝD

zástupce šéfredaktorky

Nejvíce se v roce 2010 těším na komunální volby. Někomu se to může zdát úchylné, ale není v tom žádný profesionální novinářský zájem. Baví mě procházet kandidátní listiny a srovnávat je z dřívějšími. Baví mě sledovat povolební vyjednávání. Baví mě sledovat změny koalic.

HANA RAISKUBOVÁ

redaktorka

Těším se, že se můj život začně konečně po letech uklidňovat. Těším se i na to, co nového mi příští rok přinese. Mám v povaze vyhledávat změny. Pokud přijdou, nebudu se jim bránit. Život je přece jedno velké a krásné dobrodružství. Nejvíc se ale těším na zajímavé nové lidi, které díky své práci denně poznávám.

ZUZANA ČERNÁ

redaktorka

Nač? Na další atypický rok novinářsky stereotypního života. Na nové cesty a poznatky. Moc se těším na další zajímavé lidi, kteří někde byli, něco viděli, zažili a zkusili a jsou ochotní se podělit.
A taky se těším, že konečně vyjedu za hranice regionu i země a poslechnu si jinou řeč a zkusím místní speciality.

LUKÁŠ IVÁNEK

redaktor

Těch plánů a věcí, na které se těším je hodně. Už teď ale vím, jak moc těžké bude zvládnout jich alespoň polovinu. Možná to zní jako klišé, ale těším se, že rozdám ve svém okolí radost. Baví mě příjemně překvapovat. Úsměv ve tvářích blízkých lidí je pak nejhřejivější odměnou. Zkuste to taky.

LIBOR KOPL

sportovní redaktor

Jako v minulých letech se těším na televizní zápasy hokejistů Zlína a fotbalistů Liberce. Jinak si v novém roce rovněž nenechám ujít ani přímé přenosy z olympijských her a mistrovství světa ve fotbale. Ale zapomenout nesmím ani letní turnaj Letocha cup, kterého se s kamarády každoročně účastníme.

PETR TUREK

webeditor

Tak určitě je lepší se těšit na každý nový den, než vstupovat do nového roku v obavách. Těším se na to jak pořádně napadne sněhu, pak na zelené a svižné jaro, na léto u nás s optimisticky dlouhým dnem a krátkou nocí, a nakonec na barevný podzim. Na to vše ve společnosti blízkých i těch, které teprve potkám.