„Těm, kteří se na koncert této vynikající kapely chystají moho prozradit, že kapela určitě zahraje své největší hity, na které se posluchači vždy nejvíc těší,“ uvedla ředitelka strážnického kulturního domu Strážničan Danuše Adamcová.

Zatímco na Moravě se už v minulosti členové Českomoravské hudební společnosti, jak se Čechomoři dříve nazývali, představili společně s vynikající cimbálovou muzikou Martina Hrbáče, ve Strážnici se posluchačům představí kapela bez hostů. „Na Jižní Moravě se několikrát skupina představila právě s hosty. My bychom chtěli posluchačům nabídnout zážitek jen samotných Čechomorů. I když samozřejmě koncert s cimbálovou muzikou Martina Hrbáče je také krásný zážitek,“ doplnila Adamcová.

Přestože Strážničan na koncert poutal už před listopadovým koncertem, ti, kteří zatím lístky nekoupili, mají stále možnost. „Lístky stále jsou a tímto bych posluchače i ráda pozvala,“ vzkázala Adamcová. Strážnický koncert se uskuteční ve čtvrtek třetího února od devatenácti hodin.

Skupina Čechomor se po odehrání turné Kooperativa Tour chystá do Austrálie. Tamním příznivcům se během března představí hned v pěti městech, a to v Sydney, Adelaide, Melbourne, Brisbane a Launcestonu.