Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Přání k narozeninám (Voyo)

Líba má každý rok jediné narozeninové přání: aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu.

Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělá před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni. Jenže to ještě Petr netuší, že narozeninový den bude jedna velká jízda na horské dráze.

Hrají Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Simona Babčáková, Matěj Hádek nebo Tomáš Klus. Komedii Marty Ferencové můžete sledovat na Voyo.

Zdroj: Youtube

Děti Nagana (Prima+)

Jedenáctiletý Dominik je u vytržení, když na turnaji století v Naganu podceňovaný český tým poráží Kanadu a míří do finále. Přestože i on je trochu outsider, rozhodne se koupit hokejku a s kamarády hrát hokej, jak to jen jde. Hlavně s tenisákem na plácku za domem. Spolu sestaví tým a plánují si zahrát svůj vlastní velký zápas proti klukům z vedlejší vesnice. Kromě toho chce Dominik vyhrát i srdce, úsměv a pusu od Katky ze třídy.

Hrají Tom Brenton, Hynek Čermák, Klára Issová, Johana Racková, Otakar Brousek ml., Pavel Batěk, Taťjana Medvecká, Simona Babčáková a další. Sledujte na Prima+.

Zdroj: Youtube

Cocaine Bear (SkyShowtime)

K natočení snímku inspiroval filmaře skutečný příběh, při kterém z letadla drogového pašeráka v roce 1985 vypadl kokain za miliony dolarů. V lese ve státě Georgia ho objeví a sežere medvěd. Zatímco skutečný předobraz medvědího antihrdiny se kdysi předávkoval a pošel, ve filmové verzi je mnohem odolnější, vynalézavější a zábavnější.

Kromě medvěda se ale v lese pohybují také výletníci, děti za školou, matka jednoho z nich, obětaví strážci parku a také gangsteři, kteří hledají ztracený kokain. Jak asi dopadnou, když narazí na čtvrttunové chlupaté monstrum na tripu? Ačkoliv všichni sem původně dorazili z rozdílných důvodů, teď se upínají k jedinému cíli – dostat se pryč se zdravou kůží… K dispozici od 24. září na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Muž jménem Otto (HBO Max)

Film, jehož předlohou je celosvětový knižní bestseller Muž jménem Ove, vypráví příběh mrzouta Otta Andresona, který po ztrátě manželky ztratí smysl života. Když je připraven všechno ukončit, naruší mu plány mladá rodina, která se nastěhuje do sousedního domu. Otto se tak seznámí s Marisol, která ho přiměje vidět věci jinak. Vznikne tak neočekávané přátelství, které mu změní život. Dojemný a vtipný příběh ukazuje, že rodinu lze najít na nejneočekávanějších místech.

Vydařené zpracování populárního příběhu s Tomem Hanksem v hlavní roli režíroval Marc Forster, tvůrce filmových hitů jako Lovec draků nebo bondovky Quantum of Solace. Ke zhlédnutí v neděli 24. září od 20 hodin na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Nikdo tě nezachrání (Disney+)

Hlavní hrdinkou sci-fi psychologického thrilleru z produkce 20 Century Studios je mladá Brynn Adamsová, která nachází útěchu ve zdech domu, v němž vyrůstala, dokud ji ovšem jedné noci neprobudí podivné zvuky mimozemských vetřelců…

V hlavní roli snímku režiséra Briana Duffielda se představí Kaitlyn Deverová. K vidění od 22. září na Disney+.

Zdroj: Youtube

One Piece (Netflix)

Seriál sleduje dobrodružství mladých pirátů, kteří prozkoumávají nebezpečné oceány a země, aby našli bájný poklad One Piece, který by z jejich kapitána Monkey D. Luffyho udělal krále všech námořních banditů. Parta vedená kapitánem v nezbytném slamáku ale není jedinou posádkou, která poklad hledá. Vyzbrojeni dovednostmi a hlavně nezlomným přátelstvím jsou mladí piráti připraveni společně bojovat za své sny.

Všech osm epizod první řady adaptace populární mangy je k vidění na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Nespavost (Apple TV+)

Nejlepší přátelé Lisa a Danny, které spojuje nespavost a kteří spolu mluví dlouho do noci, se ocitají ve světě plném podivných překvapení, přičemž se jejich vzájemný vztah čím dál více prohlubuje. A také se ukazuje, že Danny a Lisa, kteří mezi sebou zdánlivě nemají žádná tajemství, přeci jen jedno mají. Týká se jejich vzájemných citů. Hrají Blake Harrison, Lois Chimimbová, Luke Fetherston nebo Rich Fulcher.

Osmidílný seriál můžete sledovat na platformě Apple TV+.