Letošním tématem výstavy je teplo. Návštěvníci načerpají nejen informace o tom, jak ho získat levně a ekologicky, ale mohou také využít nabídky úsporných kotlů, ohřívačů vody, krbů a kamen i tepelných čerpadel a solárních systémů. Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu, mohou vše konzultovat s výrobními, stavebními či dodavatelskými firmami.

Budou nabízet zdící materiály, komínové systémy, kompletní realizace střech, zateplovací systémy, stavební chemii, různé typy podlah, dlažby či obkladů. Nebude chybět nabídka plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, stínící techniky, interiérových a renovovaných dveří i garážových vrat. Celkem se v Hodoníně představí šedesát firem.

„Zajímavé je, že téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy a zájemci o zboží tedy mohou na místě výrazně ušetřit," informovala za pořádající Omnis Olomouc Eva Fuglíčková.

Doprovodný program akce zahrnuje také výstavu Kvalitní rodinný dům a přednášky zaměřené na úspory energie a obnovitelných zdroje.