Přestože se ve Svatopluku čas od času schází naráz víc režisérů, kteří mají odlišné záměry a rozdělují si herce do skupin, patří podle Kulčárové všichni do jedné divadelní skupiny. „Prostě se proplétáme a potkáváme v různých časech a představeních,“ říká s úsměvem Kulčárová.

Ve středu se uskuteční v Kulturním domě v Hodoníně premiéra hry Plejtvák, která byla součástí zrušené divadelní přehlídky Hobblík a Mumraj! Kulčárová v ní ztvárňuje jednu z hlavních rolí postavu poslušné a zamilované služky Magdaleny.

S rolí se však prozatím postupně sžívá. „Nedává velký prostor k pohybovým kreacím, což mám osobně hodně ráda. Za to je třeba soustředit se na mimiku a klást důraz na správný výraz. Hledání této nové tváře mi potrvá určitě ještě několik repríz. Myslím ale, že po několika představeních, až si role sedne, to bude lepší,“ doplňuje Kulčárová.

Mezi nezapomenutelné role řadí Kulčárová například postavu slepé královny, která pro ni byla až osobní. Avšak každá role ji vždy něčím zaujala. „S pomocí režisérů a divadelních kolegů jsem se všechny role snažila ztvárnit tak, aby nám obecenstvo zatleskalo zaslouženě,“ vypráví s úsměvem.

Operní pěvec a rodák z Velkých Bílovic Svatopluk Sem získal cenu Thálie.
V mládí se učil na kuchaře, teď má operní pěvec Sem cenu Thálie